כשחלק ועוד חלק חוברים לשלם אחד מיוחד

עולם העיצוב לא מפסיק להתפתח, להתעדכן ולייצר טרנדים חדשים, גם בתחום חיפויי הקיר. הדרישה הגוברת מצד הצרכנים, המעצבים והאדריכלים לסגנונות חדשים של חיפויים הובילה את עולם העיצוב להמשיך ולפתח מגוון חומרים המשמשים ליצירת פסיפס- אחד הטרנדים הפופולריים של השנים האחרונות, המעניק מראה ייחודי ומרשים. אריחי פסיפס מגיעים באינסוף מרקמים וצבעים מיוחדים המאפשרים ליצור תמונה, פס דקורטיבי, נישה, עמוד או כתם צבע. בין אם מדובר בגב מיטה, קיר בפינת האוכל, קיר טלוויזיה או קיר כוח מעניין (טרנד נוסף שכובש את עולם העיצוב).

הפסיפס יכול להוסיף עניין לכל עיצוב שנבחר. בד"כ נהוג לשלב פסיפס עם אריחי החיפוי שנבחרו לחלל, בהתאם לסגנון הבית: כפרי, מודרני, קלאסי או אורבני. אריחי הפסיפס יכולים להשתלב גם כחלק מחיפוי אריחי תלת מימד.

בחדר הרחצה, אריחי הפסיפס הם עולם בפני עצמו. מכיוון שהוא נפרד מהחללים המרכזיים בבית, חדר הרחצה הוא הזדמנות להתפרע בעיצוב צבעוני, נועז ויוצא דופן. הפסיפס פופולרי במיוחד בחדרי הרחצה כאלמנט דקורטיבי המשתלב עם חיפוי הקיר ומוסיף עניין וצבעוניות.

עם השנים, המגוון העיצובי הלך והתרחב וכיום ניתן למצוא אריחי פסיפס בגדלים קטנים מאוד החל מ-1/1 ס"מ, ומחומרים מגוונים כמו קרמיקה, עץ, זכוכית, גרניט פורצלן, אבן טבעית, בטון ועוד.

חיפוי
חיפוי
חיפוי