הברזים של M&Z הגיעו לאלוני

תאריך: 02/04/2018

M&Z - חברת הברזים האיטלקית האיכותית מגיעה בלעדית לרשת אלוני ומציעה קולקציית ברזים מוקפדת. החברה נוסדה בשנת 1973 כמפעל קטן של ברזים המיוצרים בעבודת יד איכותית בשיטות מסורתיות. לחברת M&Z יש כיום והייתה מאז ומתמיד נטייה לחדשנות וליצירת מוצרים פונקציונליים ללא פשרה על עיצוב מוקפד. בשנת 1993 מנתה החברה 40 עובדים ועברה לייצור של מוצרים מסחריים. הצמיחה בייצור ואימוץ היכולות הטכנולוגיות החדישות ביותר שהיו אז בנמצא תרמו להבטחת האיכות המקסימלית של ברזים חברת M&Z וסימנו את הפריצה קדימה. 

בשנת 2003 הפכה חברת M&Z למובילה בתחומה כשהשיקה מוצרים ייחודיים המותאמים לשוק העולמי. כיום מונה החברה 300 עובדים ומוצרי המותג המוביל הנחשב משווקים בהצלחה בכל רחבי העולם.

החברה דורגה במקום השלישי בדירוג מבוסס ייצור של מפעלי הברזים האיטלקים. הישג זה התאפשר בזכות התשוקה לטכנולוגיה חדשה בשילוב עם רצון להישאר נאמן למסורת העיצוב האיטלקית. חברת M&Z משלבת במוצריה האסתטיים והמגוונים חדשנות ומיקוד על התפתחויות עתידיות לצד עיצוב איטלקי מוקפד ואיכותי. זה סיפור של עיצוב חדש עם איכות גבוהה של פעם. 

למותג M&Z יש כמה סדרות ברזים המאופיינות בקו נקי, עיצוב מוקפד וחדשני ומגוון סגנונות (מודרני, כפרי, גיאומטרי, קלאסי, וינטג'י ועוד). כל ברז שתבחרו מהקולקציה המשווקת בלעדית באלוני יכניס שיק לכל חדר רחצה בכל בית.

M&ZM&Z