לגור בעיר, להרגיש בכפר

תאריך: 28/02/2017

למראה הכפרי הטרנדי שתפס תאוצה בשנים האחרונות יש לא מעט יתרונות, אך שימוש באלמנטים כפריים עשוי לעתים להרגיש מיושן ומבוגר. אירנה אלבז- אדריכלית פנים, מסבירה איך בפרויקט ייחודי בדירה באזור החוף, הצליחה לשלב בין אורח חיים צעיר, נגיעות מודרניות ואווירה כפרית חמימה.

טיול רגלי ביישוב הכפרי באזור החוף מילא את אירנה השראה. הנוף הירוק, הבנייה הנמוכה, הסביבה הכפרית והעצים מסביב גרמו לה להבין שכדי שהבית של הלקוחות שפנו אליה יוכל להשתלב ולהתכתב היטב עם הסביבה בה הוא נמצא, עליה לייצר בו אווירה ואדריכלות כפרית נעימה וחמימה.

יחד עם זאת, כדי להבטיח שהבית יישאר צעיר בהתאם לזוג הצעיר שגר בו, הקפידה אלבז לשלב בו קו מודרני נקי:

כבסיס לבית כולו רוצפו כל החללים בפרקט עץ שמבטיח תחושה ביתית נעימה וטבעית. כקונטרסט לעץ, עוצבו חדרי הרחצה בגוונים של לבן ופנינה, הכלים הסניטריים נבחרו בצבעוניות לבנה בוהקת, והטאצ' הכפרי שולב בברזי ניקל ייחודיים. בחדר רחצה נוסף נבחרו אריחים מאויירים שחורגים מהטרנד האותנטי והאתני, ומציגים צורת משושה מפתיעה עם איורים המתחברים בצורה מושלמת עם העץ.

בסלון ובמטבח שולבו בעדינות ובחכמה בריקים בהירים שחיברו בצורה מצוינת בין הקו המודרני לאווירה הכפרית, ובסופו של הפרויקט התקבלה תוצאה נעימה, אינטימית, עכשווית וביתית- בדיוק כמו שחיפשו הלקוחות.

החיפויים, הריצופים , הברזים והכלים הסניטריים בפרויקט נרכשו ב"אלוני" 
עיצוב: אירנה אלבז
צילום: אולגה סולן

אירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבזאירנה אלבז