משרדי חברת Kaminario – עיצוב מהסוג שנחרט בזיכרון

תאריך: 12/06/2017

סטודיו סמואלוב מתמחה בעיצוב חוויות שמעבירות מסר ונחרטות בזיכרון, באמצעות שימוש במתודה ייחודית של storytelling ומיתוג אדריכלי. הסטודיו מלווה יזמויות וחברות בתהליך של חקירה ועיצוב, שמטרתו להגביר את הקול הייחודי שלהן, ולתקשר אותו אל כל מי שבא עימן במגע. כשהגיע זמנה של Kaminario, חברה ישראלית מובילה בתחום פתרונות אחסון המידע לבנות קונספט עיצובי למשרדיה, החיבור עם סטודיו סמואלוב היה טבעי ומתבקש.  

הקונספט העיצובי שנבחר למשרדי החברה, המתפרשים על פני 3 קומות בקריית ההייטק שביוקנעם, נבנה סביב סיפור אחד מרכזי- "זכרונות". הקונספט משקף את הפעילות המרכזית של החברה, ומתקשר את מהות המותג למבקרים מבחוץ ולעובדי החברה.

על בסיס סיפור זה נבנתה סכימת חומרי גמר בעלי היסטוריה ואופי חזקים, כגון- בריקים מפירוק, עץ ממוחזר, ליטוש של רצפת הבטון המקורית של הבניין ואלמנטים נוספים המהדהדים את נושא הזיכרון.

הסיפור המרכזי בא לידי ביטוי גם בכל אחת מהקומות השונות, אשר כל אחת מהן קיבלה דגש סיפורי אחר סביב נושא הזכרונות: זכרונות ילדות, קולנוע, מוזיקה ועוד.

תכנים אלו הובאו לידי ביטוי בחומריות הכללית, בריהוט המשלים, בגרפיקה ובסטיילינג. הקו העיצובי הוא אקלקטי באופן מובהק, במטרה ליצור סביבה בלתי פורמאלית וחמה, ולאפשר למגוון רחב של משתמשים ומבקרים להתחבר למקום.

צילום: איתי סיקולסקי
עיצוב: סטודיו סמואלוב www.samuelov.com 

משרדי חברת Kaminarioמשרדי חברת Kaminarioמשרדי חברת Kaminarioמשרדי חברת Kaminarioמשרדי חברת Kaminarioמשרדי חברת Kaminarioמשרדי חברת Kaminario