אלוני מכניסה אתכם לעולם הפרטי והמפנק של מלון הרודס ויטאליס המציג סוויטות בקונספט "חדר הגשם"...מוזמנים להיכנס ולפתוח מטריות.

מלונות />
מלונות />

טרנד מלונות הבוטיק החל עוד בשנות ה 80- בלונדון, אבל הגיע לענף המלונאות הישראלי רק בשנים האחרונות. אנחנו הלקוחות מחפשים חופשה שתשאיר אותנו פעורי פה ושתמלא לנו את המצברים. הייחודיות שמציעים מלונות הבוטיק, מתבטאת בתפיסה ששמה את חוויית הלקוח בראש סדר העדיפויות, ומבטיחה טיפוס מתמיד בסף הריגושים. חלק בלתי נפרד מהריגושים והחוויה של אורחי מלונות הבוטיק תלוי בעיצוב המציג אווירה יוקרתית, סגנון נקי, תחושה אריסטוקרטית, והרגשת הפרטיות המושלמת, כזאת שמבטיחה לאורח שמאחורי דלת הכניסה מחכה לו עולם פרטי ומפנק במיוחד.

אחד ממלונות הבוטיק הראשונים והמצליחים בארץ שנתן לעיצוב להוביל את האווירה בו, הוא הרודס ויטאליס, אילת. הרודס ויטאליס הוא מלון יוקרה ייחודי עם 53 חדרי אירוח המשתרעים על שטח גדול ומספקים חוויית נופש אינטימית ושלווה. המלון ממוקם במיקום נפלא, צמוד לחוף ים פרטי, ליד מרכז המותגים )הקארדו( ושפע חנויות ומסעדות, ומושך אליו קהל המורכב בעיקר מזוגות המחפשים חופשת ספא יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

בין 53 חדרי המלון, ישנם 10 חדרי גשם - קונספט חדרים בלעדי לרשת הרודס. חדרי הגשם הן סוויטות המציעות חדרי רחצה גדולים ומרווחים במיוחד, המעוצבים באופן המשלב את החוץ בפנים וכוללים: מקלחון גשם לזוג בגודל 170 \ 170 עם ספסל ישיבה אשר צופה לנוף, גקוזי מפנק, תא שירותים נפרד, גזעי עץ מקוריים הנטועים בין הקירות, מערכת
מוזיקה וטלוויזיה. העיצוב של הסוויטה בכלל ושל חדר הרחצה בפרט בהשראת הטבע ובשילובו-שימוש בקרמיקה פרקט עדינה המשלבת את היופי של מראה העץ עם הפרקטיקה והנוחות של הקרמיקה, פסיפס לבן המשרה אווירה נקייה ושקטה ושילוב עם עץ טיק גושני המוסיף לתחושת השילוב עם הטבע.

רגע לפני שאתם רצים להזמין כדאי שתדעו-יכול להיות שיהיה לכם קשה לעזוב...
עבודות העיצוב המושקעות במלון נעשו ע"י יואב איגרא ודנה עמיר אשר מתכננים בשותפות בשנים האחרונות מלונות קונספט ושוקדים על תכנון מקורי וחדשני.

עבודות הנגרות נעשו ע"י נגריית אלסר.