עיצוב משרדי viaccess-orca

אנו חיים בעידן דינמי ודוחק בו את רוב שעות היום אנחנו מבלים במסגרת העבודה. חברת viaccess-orca החליטה להפוך את משרדיה - המקום בו העובדים מבלים כל כך הרבה שעות, למקום חיובי, נעים ומלא חיים, והתוצאה? תתכוננו להתאהב.

משרדי />
משרדי />
משרדי />
משרדי />
משרדי />
משרדי />
משרדי />
משרדי />

אנו חיים בעידן דינמי ודוחק בו את רוב שעות היום אנחנו מבלים במסגרת העבודה. חברת viaccess-orca החליטה להפוך את משרדיה - המקום בו העובדים מבלים כל כך הרבה שעות, למקום חיובי, נעים ומלא חיים, והתוצאה? תתכוננו להתאהב.

חברת viaccess-orca עוסקת במתן פתרונות לשוק הטלוויזיה הדיגיטלית. החברה כולה ואיתה גם העובדים, חייבים להיות כל הזמן מעודכנים, ערניים, ענייניים ומלאי רעיונות חדשים. לכן, כשהחליטה החברה לפתוח משרדים ברעננה, החזון היה ברור מאוד- סביבת עבודה מעוררת השראה.

מרינה רכטר, האדריכלית והמעצבת של הפרויקט קיבלה לידיה 1800 מ"ר הפרוסים ע"ג קומה וחצי.
היא חיפשה את הדרך לייצר אינטראקציה בין כל החללים, כזאת שתייצר אווירה זורמת ומזמינה, ועשתה זאת במגוון דרכים מפתיעות:
בחלל הכניסה למשרדים, תוכננה פינת ישיבה גדולה וצבעונית עם ספריה רחבה שעושה חשק להתעניין ולחקור, טלוויזיה וקיר לכתיבה ויצירה אישית.
באמצע המשרד- במקום המחבר בין הקפיטריה ואגף המשרדים, הוצב חדר ישיבות מעוגל ושקוף היוצר מצד אחד הפרדה בין האזורים, ומצד שני – זרימה מתמשכת ושקיפות מרתקת.
בקפיטריה נבנה מטבח גדול ואזורי ישיבה רבים המזמינים מפגשים בין העובדים במטרה להעשיר את האווירה במקום העבודה ולהעמיק את האינטראקציה.
הקירות קושטו בצבעוניות המתכתבת עם צבעי המותג ועם האופי הדינמי והקליל של המקום.
בסופו של התהליך, הצליחה רכטר לייצר מקום עבודה שנעים להגיע אליו בבוקר, נוח להעביר בו את שעות היום ופשוט יותר ליצור ולתכנן בו.

הכיורים, הברזים במטבח וריצוף ה- 90X90 באזור הציבורי סופקו ע"י חברת אלוני 
צילום: עמית גושר
עיצוב : ReMa אדריכלים