פרוייקטיםפרוייקטים

מתחם האוכל בפארק פרס בחולון - "לה פארק"

על טעם וצבע

ישראלה וסר- אדריכלית ומעצבת פנים, קיבלה לידיה את פרויקט מתחם האוכל בפארק פרס בחולון "לה פארק". על פניו, פרויקט שגרתי וחסר מעוף, אבל התוצאה – חוויה שלמה של צבע!

"לה פארק" הוא מתחם פנאי ובילוי בעל קונספט ייחודי בלב פארק פרס בחולון. מתחם חווייתי לכל המשפחה המשלב אוכל, בילוי, תרבות, הנאה ומסחר לצד מגוון פעילויות, אירועים, ירידים, הופעות ואטרקציות מיום ועד לילה.
"בתחילת תהליך ההקמה של מתחם האוכל (הפוד קורט)" מספרת וסר, "היזם ביקש אווירה צעירה ודינמית, כזאת שתתאים למקום שמגיעות אליו הרבה משפחות ושקורים בו הרבה דברים בו זמנית.
כדי להכניס את האווירה הדינמית בחרנו בטפט מודפס בצורה גרפית אמורפית וצבעונית במיוחד, שמטפסת מהקירות לתקרה וצובעת את כל החלל בשמחה.
להשלמת החוויה ברצפה, בחרנו ריצוף גדול במיוחד ( 100X100 ) בחיתוך CNC בצורה של גלים, המשלב גווני אפור ושחור ומוסיף לתנועה של הטפט על הקירות ולתחושה הדינמית. על המרצפות הנחנו ריהוט צבעוני המותאם לגוונים ומשתלב בחלל.
גם כשניגשנו לבחירת התאורה חיפשנו תאורה שלא תהיה אינטימית ושקטה, אלא כזאת ששופכת אור על המקום ומתאימה לקצב מהיר של כניסה ויציאה של אנשים, השתמשנו בשכבות אור שונות שהרכיבו יחד אווירה שונה.
ברחבה החיצונית שילבנו ספסלי עץ מלא המשתקפים דרך הויטרינה הגבוהה ומחברים בין הפנים לחוץ, ולחיבור החוויה כולה הצבנו גם מסכים ומוסיקת רקע שנתנו את הטאצ' האחרון לאופי הכיפי של המקום"

ריצוף – אלוני | תאורה – קמחי (חברות artemede, vibia) | ריהוט - פיטרו

 

על />
על />
על />
על />
על />