פרוייקטיםפרוייקטים

מועדון השייטים במרינה הרצליה

על קו המים

כשמועדון השייטים הזמינו את ישראלה וסר האדריכלית ומעצבת הפנים לסגנן מחדש את חדר המועדון הם לא ציפו לתוצאה שתהפוך את פניו של המועדון כולו...

מועדון השייטים במרינה הרצליה משמש בית לעוגני מרינה הרצליה, ומקום למפגשים חברתיים מגוונים. במועדון מתקיימות הקרנות של משטים ואירועי שייט מן העולם, סדנאות, הרצאות ומפגשים מקצועיים וחברתיים שונים.

"כשהוזמנתי לתכנן את המועדון" מספרת וסר, "עליתי במדרגות לקומה השנייה ונכנסתי לחדר קטן בו תוכנן לשלב את המועדון. מבט קצר סביבי הספיק כדי לרדת בחזרה לאזור הלובי ולהכריז שהשינוי הולך להיות גדול יותר ממה שתכננו. ההצעה שלי הייתה להעביר את המשרדים מהלובי לקומה העליונה ואת המועדון להקים בקומת הלובי המרווחת. הדבר היה כרוך בקשיים רבים, העברת פירים, שינוי תשתיות של אינסטלציה ומיזוג, אבל בהשקעה וסבלנות רבה התגברנו על כל המכשולים.
החלל החדש של מועדון השייטים מרווח ונעים, ממוקם באזור התחתון שכולו צופה לים, משלב כורסאות נוחות לישיבה עם נוף לים, עמדת כיבוד קל, שתייה קרה וחמה, אינטרנט חופשי, מוזיקת רקע, ומסכי LCD ., כל מה שצריך בכדי להעניק ליכטונרים ולאורחים חוויה של מועדון אלגנטי ומפואר.
לעיצוב בחרנו בקיר בטון משולב עם אלמנטים המתכתבים עם עולם הים, רצפת פיש-בון בכל השטח המוסיפה חמימות ואינטימיות, ותאורה מיוחדת בסגנון אמורפי.

ריצוף – אלוני | תאורה – קמחי (חברות artemede, vibia) | ריהוט - פיטרו

/>
/>