ALONY OPEN HOUSE

בית כפרי בלב העיר

תאריך: 25/12/2019

בתים פתוחים// קרן ויגנפלד וגלית סייג INTO DESIGN

בית פרטי ברמת השרון

מ"ר בנוי: 250

עבור מי תוכנן:  זוג עם 2 ילדים מתבגרים

מיקום גיאוגרפי:  רמת השרון

הדרישה המרכזית בפרויקט

להתייחס אל חדרי הילדים באותו אופן בו מתייחסים לסוויטת ההורים.חדר הכולל חדר רחצה, חדר ארונות ומיטה זוגית לכל ילד.

הכי מורכב בפרויקט

הסלון משתלב עם המטבח, הכל בחלל גדול ופתוח. האזורים הוגדרו באמצעות גופי התאורה, כך שאין הפרדה ממשית. המטבח ממשיך את הקו הכפרי של העיצוב ושומר על חמימות מזמינה.

הכי מרגש בפרויקט

גג רעפים עם קורות עץ לבנות גלויות מהצד הפנימי של הבית.

הכי מיוחד בפרויקט

תכנון ייחודי שמתאים לצורכי המשפחה, חדרי ילדים גדולים במיוחד המאפשרים אירוח נוח. תכנון ועיצוב כך שנוצר מרחב שמתאים לרצונותיה וצרכיה של המשפחה.

פלטת החומרים

ריצפה בגוון אלון טבעי, גימור גס בחלק מהקירות בבית לקבלת מראה כפרי, שימוש נרחב בעץ שכלל בין השאר - משטח אי במטבח, דלתות אסם "BARN DOORS", דלתות עץ במקום תריסי גלילה והחשכה בחדרי השינה, מדפי עץ וכו'.

פלטת הצבעים

גופי תאורה שחורים, דלתות שחורות, ספה שחורה, פרופיל בלגי שחור ולמרות כל השחור, הבית מאד מואר ומשדר אווירה מזמינה ונינוחה.

סגנון

בית כפרי בלב העיר.

על הציר

על ציר הזמן

אנו קרן וגלית, חברות ילדות ומעצבות בלב ובנפש, הקמנו יחד את סטודיו Into Design לפני מספר שנים, אחרי שכל אחת מאיתנו צברה ניסיון וידע בענף העיצוב והתכנון, עם המון אהבה לעיצוב, חדשנות ואסתטיקה בלתי מתפשרת.

קרן, בוגרת תואר ראשון ב-HIT  בעיצוב פנים. החלה את דרכה המקצועית כשותפה לכל מהלך ההקמה של IKEA בישראל, כולל עיצוב החנות, גיוס מעצבים וניהול בפועל של מחלקת המטבחים. בהמשך, בדרכה העצמאית, היא תיכננה ועיצבה דירות, בתים ומשרדים. כחלק מאהבתה לעיצוב ויצירה בחומר, קרן היא גם צורפת ומעצבת תכשיטי יוקרה.

גלית, בוגרת תואר ראשון באדריכלות  ב-IIT  (שיקגו) ותואר שני באדריכלות ובינוי ערים ב- CUA (Washington D.C.). גלית עבדה במיאמי במשרדו של האדריכל קובי קארפ ועם חזרתה לישראל השתלבה במשרד אדריכלים תל-אביבי המתמחה בבניה רוויה. בשנים האחרונות עיצבה דירות ובתים פרטיים. כפן נוסף לתשוקתה לעיצוב ואמנות, גלית היא גם צלמת.

לפני מספר שנים חברו דרכינו המקצועיות והקמנו עסק משותף יחדיו. אנו רואות בלקוחות שלנו שותפים פעילים לכל תהליך התכנון והעיצוב. אנו מאמינות שעיצוב נכון צריך לעמוד במבחן הזמן ושתמיד יהיה רלוונטי. כיום כבעלות סטודיו INTO DESIGN, אנו מאמינות שתפקידנו ללוות את הלקוחות שלנו לאורך כל התהליך, החל מחקירה מעמיקה ומקיפה של צרכיהם וטעמם האישי, דרך שלבי הרעיון והתכנון ועד לסיום הפרויקט והגעה לתוצאה הנכספת.

על ציר ההכרה

הפרויקט הראשון שהבנו שבזכותו זכינו בהכרה מקצועית היה שיפוץ מסיבי לבית פרטי באזור השרון, עשינו מהפך בבית, כל קומה קיבלה את ההתייחסות הייחודית שלה, יצרנו מיני סוויטות לילדים וקומה שלמה ונפרדת להורים. כל פרויקט 'נתפר' ומותאם לכל לקוח, על פי מידותיו, תוך שימוש בידע מקיף ומעודכן ומתן פתרונות ייחודיים, פונקציונאליים, עיצוביים ואמנותיים כאחד והשבחת ערך הנכס.

לשמחתנו לקוחות מרוצים ממליצים עלינו וכך השם שלנו עובר מפה לאוזן. תמיד מרגש אותנו כשלקוח ממליץ עלינו, כי זה האישור הרשמי עבורנו שהוא אכן מרוצה מהתוצאה הסופית.

על ציר העשייה

מה שמרגש אותנו במיוחד כל פעם מחדש זה להגיע לשלב בחירת החומרים. בשלב הזה כל מה שדמיינו ב- VISION שלנו מתחיל לקרום עור וגידים ומתחילים לראות את התמונה השלמה.

מאד חשוב לנו שיהיה 'דו שיח' בין הדברים שאנו בוחרות, שהכל 'ידבר' בצורה נכונה אחד עם השני בכדי לקבל את ה-TOTAL LOOK שאותו אנו כל כך שואפות להשיג.

כחלק מתפיסת העיצוב הכוללת שלנו - TOTAL LOOK, אנו שואפות לכך שלקוח הנכנס לביתו החדש ירגיש שהגיע לחלל הרמוני, נעים ומעוצב לטעמו האישי.

אין בינינו ממש חלוקת תפקידים מוגדרת. שתינו אחראיות על הפרויקט מ-א' ועד ת' ומכירות כל פרויקט בעל פה. הלקוחות שלנו מרוויחים זווית חשיבה נוספת מכיוון שאנו שני מוחות עיצוביים ופרפקציוניסטיים שעובדים על אותו פרויקט (רווח נקי של הלקוח).

תהליך עבודה על בית הינו תהליך דינמי ואינטנסיבי ותוך כדי התהליך, אנו תמיד מפרות אחת את השנייה ברעיונות, לומדות דברים חדשים (אפילו על עצמנו) ודואגות תמיד ליהנות מהתהליך.

על ציר החומר

שתינו מאד מתחברות ל'אמת שבחומר', מעדיפות לרוב עץ, אבן וברזל, אך חשוב להבין שהלקוחות מבקשים חומרים עמידים יותר, משיקולים של תחזוקה ופרקטיות.

על ציר ההשראה

מלונות בוטיק בעולם. השאיפה שלנו לגרום ללקוחותינו להרגיש שהם מתעוררים כל בוקר במלון מפנק.

אלוני בבית

חדר רחצה ילדים:

APA-HYDRAULIC GREY NAT.29.75/29.75 R10
TGT-AROMA WHITE MATT 10/30

חיפוי שירותי אורחים: HYDRAULIC BALCK NAT.29.75/29.75 R10

ריצוף חוץ: 

APA-HYDRAULIC PATCHWORK NATURAL 29.75/29.75 R10
EVS-DURASTONE BRUSHED R11 CHARCOAL 30/30

ריצוף כללי: 

EVS-DURASTONE BRUSHED R11 CHARCOAL 30/30
APA-HYDRAULIC PATCHWORK NATURAL 29.75/29.75 R10

חיפוי שירותי אורחים: 

AP-BRICKWORK MOKA NATURAL R10 24.9/100
AP-BRICKWORK MOKA STAMP NAT. 24.9/100

אריחים מקלחת הורים:

APA- HYDRAULIC BALCK NAT.29.75/29.75 R10
APA- HYDRAULIC BALCK NAT.29.75/29.75 R10

צילום: מאור מויאל

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>