מודרני עם מגע קלאסי אמנותי

טטיאנה פיינסקי

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

בתים פתוחים// טטיאנה פיינסקי

מ"ר בנוי:  220

עבור מי תוכנן:  בני זוג. בעלת הבית רופאה בתחום האסתטיקה.

מיקום גיאוגרפי:  באר שבע.

הדרישה המרכזית בפרויקט
בית יפה ונוח עם סוויטת שינה מיוחדת וכן קליניקה לרפואה אסתטית הממוקמת בקומה התחתונה ולה כניסה נפרדת.
לפני השיפוץ כללה הקומה העליונה 3 חדרי שינה וחדר אמבטיה, אותם הפכתי לסוויטת שינה מרווחת עם חלל אמבט וחדר ארונות. כמו כן כל חזית הבית חודשה. בקומת הקרקע נבנתה קליניקה הכוללת מבואת כניסה, חדר קבלה, חדר טיפולים לרופאה, חדר זריקות וחדר למכשירים מיוחדים. בקומת המרתף, שעדיין לא הושלמה, תוכנן חדר ישיבות VIP הכולל סאונה, מקלחת ומקרן.

הכי מורכב בפרויקט
הפרויקט כולו היה מאוד מורכב. מדובר בבית ישן בן 40 שנה והיה צורך להחליף את כל האינסטלציה והחשמל, לבנות מדרגות חדשות, חדר כביסה נפרד, חדר אורחים על הגג וממ"ד של 10 מ"ר. היה צורך לשדרג את כל הקירות והחדרים.

הכי מרגש בפרויקט
היה מרגש לראות את כל פריטי הריהוט והאלמנטים מתחברים יחדיו.פריטי הריהוט תוכננו ובוצעו לפי הזמנה Custom Made- דלת הכניסה של חברת אפרטו,  פריטי ריהוט ומטבח של מטבחי אביבי, ארונות מבית הארדור, קמין גז מיוחד, ריהוט של פרנקו פירי, תאורה של קטלן איטליה- הכל ברמה מאוד גבוהה וביצוע סופר איכותי וכמובן מוצרי אלוני שהשתלבו כריצוף וחיפוי בחלל האמבט, חדר השינה, הסלון, המרפסות והקליניקה וכן, גם רוב מערך הכלים הסניטריים.

הכי מיוחד בפרויקט
כל הציורים והתמונות נוצרו ובוצעו במיוחד על ידי האמנית הצעירה והמאוד מוכשרת אלינה פיאטנובה מסטודיו Limpika Liliac כולל ציור קיר המדרגות, קיר המטבח, ריפוד כסא הבר והוואזות הלבנות.

פלטת החומרים
אבן, וקרמיקה מאוד מיוחדת של אלוני.

פלטת הצבעים
בסיס של לבן ואפור.

סגנון
מודרני עם נטיה קלאסית. בחדר השינה מיטה של פרנקו פריי עם גב קפיטונאז'. ריצוף חלל אמבטיה עם אריחים בדוגמת שטיח בגווני חום מעניק כיוון טיפה יותר קלאסי ואמנותי.

על הציר

על ציר הזמן
אני ילידת בלרוסיה, מולדת האמנים. למדתי 4 שנים בטכניון ברוסיה (שם  למד שגאל) - נגרות, עיצוב, תכנון וביצוע ולאחר מכן לימודי הוראת אמנות, שרטוט ועבודות יד. כשעליתי לארץ  עבדתי בחקלאות בפרדס, וכמוכרת עד שהגעתי אל 'בית האומן חברת רהיטי פריד' מומחים לריהוט אמנותי לבתי כנסת.  בבית האמן תכננתי וביצעתי עבודות לבתי כנסת בכל העולם. עבודות ויטראז', גילוף, ריקוע, פורניר מושתל ותכנון של בתי כנסת וארונות קודש. פרויקט מפורסם בתחום הוא שיפוץ ושחזור בית כנסת בסגנון גותי בבלגיה שחרב במלחמת העולם השניה ושופץ בעזרת תרומות. לאחר שעזבתי את חברת 'רהיטי פריד' פתחתי עם בעלי שהוא נגר סטודיו לנגרות ופרויקטים בתחום העיצוב והבניה.

על ציר העשייה
כשאני נכנסת לפרויקט חשובה לי השלמות, הבית צריך  להיות יפה מכל כיוון שמסתכלים עליו: הפנים, החזית, חלקו האחורי של הבית והגינון. סגנונית- חשוב לי שהכל יתחבר ויתכתב אחד עם השני. חשוב לי מי בעל הבית. אני שואלת הרבה שאלות כדי להבין מי הלקוח במטרה להיכנס לראש שלו. אני כלי בידיים שלהם ומלווה את הבית מאפס ועד מפתח. אפילו נוסעת לסין כשצריך.

על ציר החומר
אני אוהבת קרמיקה מפני שזה הבסיס. אם הבסיס לא נכון הכל לא נכון.

על ציר ההשראה

טבע מעורר בי השראה. זה יכול להיות מקום או מצב מסוים. אני אוהבת ים ויער, פרחים, חיות, זריחות ושקיעות ואני מצלמת הרבה. גווני השמש בשעת בין הערביים נפלאים ומרגשים אותי. לצד הטבע אני אוהבת הרבה מוזיקה טובה שמרגיעה אותי ונותנת לי השראה לעבודה.

אלוני בבית
ריצוף חללים – MIXING MOSS NATURAL
ריצוף חדר שינה – פורצלן מיטה וואייט 90.7/90.7 מט
ריצוף עם דוגמה KILIM SINGLE NATURAL 59.55/59.55
ריצוף מרפסות – SEQUOIA GREEN WOOD 15/90
ריצוף חוץ WOODLAND CEDRO 33.3/100
מקלחות:
חיפוי קירות CODE WHITE 40/120
חיפוי קירות  דקור CODE WHITE TESLA  40/120
חלק מהברזים
כלים סניטרים

צילום: אלעד גונן

לפרופיל המעצבת של טטיאנה פיינסקי לחצו כאן