איילת שבו

אמנות וחותם ניתן להשאיר בכל חלל ובכל פרוייקט.

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

את שבו אולי יצא לכם לראות בימים אלה מככבת בתוכנית הרשת

 שזוכה לחשיפה כבירה ברשת. AFTER

שבו מגלמת שם את עצמה כמעצבת פנים ולראשונה אנו רואים את שבו על המסך שללא ספק מספקת לצופה התעניינות רבה באופייה הכריזמטי והכישרון הרב בתחומה...  

שבו אדריכלות הינה פרקטיקה ארכיטקטונית שנוסדה בשנת 2006 על ידי איילת שבו. הסטודיו עוסק במגוון רחב של תחומים: תכנון מתחמים, בתי מגורים, בתי מלון, מבני ציבור, וילות, משרדים ושכונות מגורים. שבו מלווה את לקוחותיה מרמת התכנון ועד רמת הביצוע, תוך כדי הבנת צרכיהם והתאמת הפרוייקט לשביעות רצונם. למרות מגוון הפרויקטים, חשוב לשבו לא להיות מוגדרת ב"נישה" מסויימת אלא בתוך מעוף ועשייה למגוון הרחב הקיים. בנוסף, מתמחה הסטודיו של שבו ברכש לפי תקציב הן בארץ והן בעולם: סין, אמסטרדם, טורקיה ואיטליה...כל זאת תוך כדי הבנת הפרויקט ודרישותיו.

שבו ינקה את עולם העיצוב והאמנות עוד משחר ילדותה וכאחת שידעה נדודים רבים, היה לה חשוב מאד לייצר ולעצב בתים (המסמלים גם עוגנים נפשיים). החיבור שלה לתוכנית "אפטר" המשודרת בימים אלו בערוץ היוטיוב ,של אשת העסקים ויחסי הציבור, ציפי רומנו, התלבש עליה כמו כפפה ליד ואף יצר אצלה הזדהות היות ומדובר בתוכנית המתארת תהליך של בניה פיזית ופנימית של רומנו בחייה החדשים ושבו, נבחרה ללוות את רומנו בתהליך עיצוב ותכנון ביתה החדש. 

הקו העיצובי של שבו מוגדר ומגובש היטב ובעל יסודות מינימליסטים ומודרניים. הם לא מוחצנים ומעניקים כבוד לצניעות אדריכלית בעוד שכל פרט מדוד ומתוכנן למידות הפרוייקט ואם צריך, גם מיוצר בתפירה אישית. התפיסה של שבו הינה טוטאלית!

ליצרת קשר עם איילת:

052-5757005

ayeletshabo4@gmail.com

http://shaboarchitects.com/