רצ'ה (גבריאלה) ברק

"THE RICHNESS I ACHIEVE COMES FROM NATURE, THE SOURCE OF MY INSPIRATION"

/>
/>
/>
/>

רצ'ה (גבריאלה) ברק, מיסדת NAMMU - סטודיו בוטיק לעיצוב פנים

כבר כמעט עשור שאני מקדישה את חיי לתכנון ועיצוב של בתי מגורים ועסקי בוטיק.

בעזרת הידע והניסיון הרב שרכשתי, תכננתי ועיצבתי יותר מ-8500 מ"ר של בתי מגורים במרחב הכפרי, עסקים, מסעדות, משרדים ומרפאות, צימרים ועוד.

המומחיות שלי, להקשיב למהות בני האדם, מבינה את המאוויים שלהם ומבטה אותם בטבעיות בחלל שעוטף אותם.

כל פרויקט הוא עבורי יחיד ומיוחד, עם אמירה אישית משלו, אין שטנץ, אבל תמיד קרוב לטבע וטבע האדם, תמיד מדויק לצרכים הפיזיים והנפשיים של כל לקוח.

המסע אל ביתכם החדש עשוי להיות מלווה במתח רב, אלפי החלטות עומדות בפניכם, לכן הסטודיו מספק מכל הלב, שירות קרוב ואישי, בתהליך משתף מידע וידע, אדיב ונדיב כדי להפוך את הלקוח ל"מומחה של ביתו".

לכל פרויקט קונספט ייחודי בהלימה למאוויים העמוקים ביותר של כל לקוח.

השפה העיצובית שואבת השראה מעולמות הטבע, עם התייחסות ביופילית לכל חלל ועדיפות לנוכחות מוגברת של חומרים טבעיים' במטרה לברא עולם במיוחד עבורכם.

בסוף כל מסע, הרוב המוחלט של לקוחותיי חשים תחושה עמוקה של גאווה ושייכות, כי החלל משקף בנאמנות ובטבעיות אותם ורק אותם, והם מרגישים הכי בבית בעולם.

אני מתאימה לאנשים שסומכים על אנשים, שרוצים שביתם ישקף את סגנון החיים שלהם, לא קונפורמיסטים, מיוחדים, צבעוניים, מפולפלים וחכמים, שרוצים לעבור תהליך ייחודי ומהודק, כדי להגשים חלום.

אם אתם כמוני, מתרגשים מפריחת השקד בחורף או לבכם מתרחב מריח האדמה אחרי גשם ראשון, אני מזמינה אתכם למסע שלכם הביתה -  כי טבעי לחיות בבית מעוצב.
 

ליצירת קשר עם רצ'ה NAMMU STUDIO :

טלפון: 052-3744421

אימייל: racha@nammu-studio.com

אתר: www.nammu-studio.com

אינסטגרם: racha.nammu.studio@

פייסבוק: www.facebook.com/studionammu

https://linktr.ee/nammu.studio