אולם אחר - אלוני משיקה אולם תצוגה חדשני ומתקדם בנתניה

תאריך: 27/12/2022

אולם התצוגה בנתניה, התשיעי במספר של אלוני בארץ, תוכנן מיסודו כדי להציע למבקרים חוויה מעוררת השראה ומלאה ברעיונות מרגשים לעיצוב המרחב הביתי וכדי להפוך את בחירת חומרי הגמר לפשוטה וקלה יותר.

ציון גניש, מנכ"ל אלוני מסביר את ה"אני מאמין" שמאחורי האולם החדש: "השאיפה הייתה לאפשר ללקוחות להיחשף לכל הסגנונות, המידות והאפשרויות בדרך מעוררת השראה וביטחון. היה לנו חשוב ליישר קו עם המגמות הבינלאומיות ולחזק את המעמד של אלוני כחברה שמובילה לא רק את תחום העיצוב בישראל, אלא גם את חווית הקנייה החדשנית והדיגיטלית".

האולם החדש, הממוקם באזור התעשייה ספיר שבדרום העיר, מציע למבקרים יותר מ-700 מ"ר של מוצרי הגמר המעוצבים, היפים והמתקדמים ביותר בעולם. מלאכת התכנון והעיצוב של האולם הופקדה בידיו האמונות של מעצב הפנים ליעד יוסף שהתחבר לחזון ולערכים המגדירים את אלוני והביא אותם לידי ביטוי בחלל.

"בשיחות התכנון הראשונות דיברנו על "בוטיק" בגודל 700 מ"ר והיה לנו ברור שעל-אף גודלו של האולם, כל לקוח ימצא את עצמו ואת מה שהוא מחפש בקלות. ידענו שהחוויה כאן תהיה שונה ושנשקיע מחשבה בכל פרט ופרט, החל מהעיצוב, חלל קבלת הפנים, הדרך בה מוצגים הפריטים ואפילו הכיבוד והיין שמוגשים" מסביר ליעד יוסף.

ליעד ממשיך ומרחיב על החזון העיצובי של האולם: "כשקיבלתי את הפרויקט בדיוק הייתי בלאס וגאס. התפאורה שם עשתה לי חשק לחזור לארץ עם בשורה אחרת ולהדגים איך שני עולמות מנוגדים לכאורה, הטבעי והמלאכותי, יכולים להשתלב בהרמוניה ולספר סיפור עיצובי ברור."

אג'נדה זו באה לידי ביטוי בכל פינה באולם, הרבה מכך בזכות השילוב בין מסכי לד ענקיים המקרינים אלמנטים ויזואליים מיוחדים לצד צמחייה ירוקה ושופעת.

ההשראה בחדשנות 

המבקרים באולם ימצאו בו מותגי עילית אירופיים מובילים כמו Apavisa, Sant'agostino, Mirage, Ascot, Newform ורבים אחרים. את הפריטים בוחר הצוות של אלוני בתערוכות העיצוב הגדולות והנחשבות באירופה. כדי לראות כיצד בדיוק באים לידי ביטוי שילובים שונים של חומרים, גוונים ומרקמים, אולם התצוגה מחולק לאזורים המעוצבים כחללי טוטאל-לוק בגודל מלא. מסלול התנועה באולם נוח, נגיש וברור והקולקציות מעודכנות ומתעדכנות כל הזמן. 

בכניסה לאולם, יפגשו המבקרים בדלפק קבלה רחב ידיים ומזמין לצד עמדת קפה. פינות ישיבה נוחות יאפשרו קיום פגישות תכנון והחוויה הוירטואלית היא חלק בלתי נפרד ממסע הבחירה והרכישה באולם.

 בנוסף, האולם כולל לאונג' ומתחם ישיבות, המאפשרים למעצבים, האדריכלים והלקוחות להיפגש, לתכנן, לדמיין רעיונות עיצוביים ולהגשים אותם בקלות. 

כתובת: הגביש 4, בניין טיטניום, נתניה

עיצוב: ליעד יוסף
צילום: אלעד גונן