אופטימיות זהירה בורוד

תאריך: 14/08/2019


עיצוב: דלית ונגרובסקי צילום: אלעד גונן

PINK
אופטימיות זהירה בורוד

ה- SKETCH GALLERY בלונדון היא מסעדה אינסטגרמית שמזמנת אליה בין השאר, את מי שתר אחר התמונה המושלמת. המסעדה, מעוצבת למשעי ושומרת על תור ארוך של הזמנות עתידיות, כך שאם תכננתם לקפוץ בספונטניות, נדמה שלא יצליח לכם הפעם. SKETCH GALLERY  כולה מחווה לגוון הוורוד והיא מסמלת בכך את החשיבות שמקבל הגוון היום וגם בראי ההיסטוריה. אחד הטונים העכשוויים הוא ה'מילניאל פינק', ורוד מילניאלי שיל את שמו אחרי שאומץ על ידי דור המילניאל והחל לשטוף את חשבונות האינסטגרם וקולבי האופנה. בהמשך כבש המילניאל פינק גם את תחום עיצוב הבית. פטרישיה אורקיולה היא אחת מעבות הור שאמצה את גוון לחיקה וניתן לראות אותו בקולקציות פריטי הריהוט שהיא מעצבת למותגי איכות כמו קאסינה ונוספים.

השילוב המנצח – ורוד ואפור (ומטאל)
ורוד המילניאל משתלב היטב עם הגוון האפור וגווני המטאל. השילוב הזה מעניק לורוד תיחכום ומשאיר אותו נקי ממסרים מצועצעים או ילדותיים. המפגש של קיר ורוד מילניאל עם ריצוף אפור, הוא מפגש שיוצר באחת, חלל אפוף שיק.

הגוון המנצח - מילניאל פינק
אין ספק שמתוך ים הוורודים, המלניאל פינק הוא אחד הטונים הדומיננטיים והחשובים. כדי ליצור את האימפקט הנכון, כדאי להשתמש בו במידה. לבחור קטע קיר או פריט ריהוט ולא מעבר. אין כל פסול בשימוש במינון גבוה בגוון, אבל אז חשוב לוודא שהתוצאה תהיה מדויקת ולא תתקבל כמתאמצת ומביכה.

ורוד בחלל המגורים

עיצוב: עידן סבן צילום: אמיר יעקבי 

עיצוב: דלית ונגרובסקי צילום: אלעד גונן

ורוד בחלל הרחצה


עיצוב דלית ונגרובסקי צילום: אלעד גונן 

עיצוב: שרון בן משה צילום: אורית ארנון


עיצוב: שרון בן משה צילום: אורית ארנון

ורוד בחדר השינה


עיצוב: שרון בן משה צילום: אורית ארנון