איך זה מרגיש לגור בתוך שיר?

תאריך: 20/05/2021

רגע לפני גמר האירוויזיון (גו עדן!), קבלו אותם על במה אחת: חדרים שעוצבו בהשראת הזוכים הישראלים מכל הזמנים, כפי שדמיינו אותם חמש מעצבות מובילות.
על החומרים - אלוני
על ההשראה - יזהר כהן, גלי עטרי, ונטע ברזילי 

סיגל מלכה - אבניבי 

חיפוי קיר: אריחי SPRING 25X70 (ירוק, צבעוני, לבן)
ריצוף:  אריח דמוי פרקט  30X180
אסלה תלויה GLOBO, אמבטיית פרי סטנדינג - GLOBO, כיור עומד KORSO, ברזי פרח- AXOR UNO

"כשחושבים על שנות ה-70 חושבים קודם כל על מכנסי פדלפון, ילדי הפרחים, עגילים ענקיים, שיער מנופח וצבעים, המון המון צבעים. כשחשבתי על עיצוב בהשראת אבניבי ידעתי מיד שאבחר באריחים מסדרת ספרינג מהקטלוג של אלוני. הסדרה מאופיינת בצבעוניות מגוונת ואפשר לעשות איתה דברים שקטים, כמו שבחרתי לעשות כאן עם השילוב של הירוק, הכתום והצהוב החרדלי. אפשר גם "להשתולל" איתה (למשל עם כתום שהיה לוקח את האווירה למקום הרבה יותר עז)."

 

רינת כהן ונטלי שפירא - הללויה

אסלת GLOBO SBSO5
כיור LAT50
ברז מקלחת - NEWFORM 66475

"התחברנו לשיר "הללויה" בגלל הפשטות במילות השיר והבאנו אותן לידי ביטוי בעיצוב מינימליסטי. השיר הוא בלדה משבחת את אלוהים על העולם ועל כל הדברים הטובים שבו. חוץ מזה, הללויה מבחינתנו הוא אחד השירים הישראליים ביותר שנכתבו כאן. לכן בחרנו להשתמש באבן פראית כמחווה להודיה על מה שברא אלוהים ובזכות היכולת של האבן ליצור אמירה אותנטית ועל-זמנית."

 

ליאת הראל - TOY


Mirror cm. 90.77
לחצן שחור מבריק TECE
ברז שחור ORAMA
כיור GLOBO IN101ABI

"השיר TOY היה הבחירה הראשונה שלי. השיר מחבר בין האהבה שלי לצבעים נועזים ומעניינים לבין העצמה נשית שפורצת ממילות השיר ונותנת למין הנשי את הכבוד וההערכה הראויים לו. 

בחרתי להציג חדר רחצה שמשלב מקלחון רחב עם ראש גשם מהתקרה ואמבטיה חצי שקועה. שניהם נמצאים על במה בגובה 20 ס"מ שנותנת כבוד לרגעי הרחצה והרוגע. 

לקירות והרצפה בחרתי באריחים בגודל 150/300 ויצרתי הדפסה בגווני שחור, אדום, ורוד פוקסיה ולבן שפורצים מהשרוול של הבגד שנטע לבשה. שילוב הצבעים הזה, בעיניי, מייצר חדשנות ויציאה מהקופסה ומאפשר לחלל להיות גם פרקטי וגם פורץ גבולות בבחירת הצבעים."