אלוני בוחרים אלוני

תאריך: 22/03/2021

רגע לפני שהם ניגשים לקלפי כדי למלא את חובתם האזרחית, פנינו אל כמה מאנשי המכירות שלנו וביקשנו מהם למלא את חובתם המקצועית :)

ביקשנו מהם לבחור פריט אחד מהקטלוג שלנו שהם אוהבים במיוחד וזה שהם כמעט תמיד ימליצו עליו ללקוחות. בקיצור הדגם המנצח שלהם. 

תוצאות האמת לפניכם: 

 

אורלי רחמים, יועצת מכירות - אולם התצוגה חיפה

הבחירה שלי היא אריחי גרניט פורצלן דמוי בטון מקולקציית Lemmy של חברת Mirage. הם מיוצרים במבחר גדול של גוונים ומידות Big Size ומעניקים תחושה זורמת של מקשה אחת ותורמים לעיצוב שקט ואחיד בחלל. האריחים משתלבים נהדר עם חומרים כמו ברזל ועץ, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת לסגנונות עיצוב שונים ולרקע מושלם לפריטים וריהוט מסוגים שונים. 


חיפוי Mirage LEMMY במידה 120/278


חיפוי וריצוף Mirage LEMMY

 

מירי ברנשטיין, יועצת מכירות - אולם התצוגה פתח תקווה

באופן אישי, אני אוהבת מאוד את האריחים מקולקציית Stone Valley של חברת Ascot האיטלקית. מדובר באריח המדמה אבן טבעית, עם כל היתרונות של הפורצלן, מתאים גם לחוץ וגם לפנים הבית ויכול להשתלב ולהתמזג יפה מאוד בחצרות עם צמחייה טבעית (וגם בלעדיה). האריח קיים במספר גדלים וניתן לריצוף בגודל אחיד או כמודול. 


ריצוף STONE VALLY במידה 60/60


ריצוף STONE VALLY במידה 60/120

 

שי יקיר, מנהל אולם תצוגה ראשון לציון

האריח הנבחר שלי הוא Norr 2.0 של מיראג'. יש לו מראה צמנטי עם אגרגטים של פלחי שיש בגוונים אפורים אבל חמימים. זה מעניק לאריח מראה אורבני ועדכני מצד אחד, וטבעי ועל זמני מהצד השני. ההמלצה שלי - לכו איתו עד הסוף ויישמו אותו בכל החללים בבית ומחוצה לו. זה ייתן לבית אמירה מובהקת של "טוטאל לוק".


אריח Mirage NORR 2.0 במידה 120/120


אריח Mirage NORR 2.0 במידה 120/120

 

שולה ותארי, יועצת מכירות - אולם תצוגה באר שבע

התבקשתי לבחור אחד, אבל הרשתי לעצמי ללכת על שניים. 

הבחירות שלי הן קולקציית Pienza של חברת Baldocer וקולקציית Glamstone של STN Ceramica. מדובר בשני דגמים ייחודים ושונים בנוף החיפויים שקיים כיום בשוק הישראלי. שניהם במראה של בטון מוחלק בתוספת טרצו, מדמים בצורה מהממת את הדבר האמיתי. 


אריח Baldocer Pienza במידה 80/160


אריח Baldocer Pienza במידה 80/80