אלוני יורדת דרומה!

תאריך: 07/03/2017

אלוני יורדת דרומה!

בשנים האחרונות, כחלק מהתכנית המדינית להעיר את הנגב ו "להפריח את השממה" קמים יותר ויותר פרויקטים למגורים באזור הדרום. זאת, לצד התהליך האסטרטגי שעוברת חברת אלוני, שמטרתו לחזק ולבסס את מעמדה כחברה מובילה בתחום העיצוב ומוצרי הגמר, הביאו את החברה לפתוח אולם תצוגה חדש ומרהיב בבאר שבע.

אולם התצוגה החדשני שהוקם במתחם העיצוב דיזיין פלוס בהשקעה של כ-2.5 מיליון שקלים, משתרע על שטח של כ – 650 מ"ר ומציג שפע של מותגים, סגנונות ופריטים קלאסיים, אורבניים, וכפריים לצד הטרנדים הכי חמים מקולקציות 2017, כשהכל מוצג בצורה נוחה להתמצאות ומעוררת השראה.

"האולם החדש מספר דרך העיצוב כמה סיפורים מרכזיים" מסביר האדריכל יובל סמואלוב, מעצב האולם החדש, "סיפורים על שירות, על מגוון רחב, אירוח ומקצוענות, המייצגים את החוזקות של אלוני ומתקשרים את הסיפורים הללו בצורה חווייתית לקהלי היעד השונים."

מה מחכה לכם באולם התצוגה החדש?

36 תאים המציגים את שפע החברות המיובאות ומשווקות בלעדית ע"י חברת אלוני, עפ"י קטגוריות: שיש ואבן, עץ ופרקטים, טראצו, קרמיקה ופורצלן, כלים סניטריים ואביזרים משלימים.
חדר ישיבות מפואר המיועד לסדנאות, מפגשים ופגישות לקהל המקצועי שייהנו מליווי אישי ומהידע המקצועי הרחב של נציגי אלוני.
קולקציות בלעדיות של חברות בינלאומיות לכלים סניטריים ביניהן:  ARMANI ROCA, Guglielmi, Roca  ו- Globo .
סדרות קרמיקה בלעדיות של המותגים  :Todagres , Mirage, Apavisa, Cherim, REX, Floorgres , 14ORA, Rodine, CAREDISA, BALDOCER, APARICHI  , PASTORELI.
ועוד

מחכים לראותכם באולם התצוגה של אלוני: דרך חברון 48 , מתחם דיזיין פלוס באר שבע

עיצוב: יובל סמואלוב
צילום: רגב כלף