אלוני מגשימה לכם חלומות לפי מידה

תאריך: 15/08/2017

הימים בהם היה נהוג לחתוך את השיש בשטח ע"י הקבלן המבצע, חלפו עברו להם... וטוב שכך!
היום, בזכות פלאי הטכנולוגיות החדשות ומכונות ה- C.N.C המתקדמות, ניתן למעשה לבצע כל חיתוך, בכל חומר, בכל צורה או שבלונה ובכל מידה, ולייצר התאמה מושלמת, לכל צורך, דרישה או פנטזיה.

עבור אדריכלים ומעצבים יצירתיים, לקוחות עם דרישות מיוחדות או צרכים תכנוניים לא-סטנדרטיים, אלוני למעשה פותחת אינספור אפשרויות שלא היו קיימות בעבר ומאפשרת להגשים כל חלום בלתי סטנדרטי.

כל אריח או פלטה ניתנים לחיתוך לפי צורות גיאומטריות (או כל רעיון מקורי של האדריכל או הלקוח), ובשילוב סוגים שונים ומגוונים של אבנים. ספסלים לחדרי אמבטיות, אגניות מאבן, כיורים מאבן, מסגרות מראה, קרניזים, עיצובי קמין, משקופי מעלית, מדרגות -כל אלו ועוד, הופכים לחומר ביד היוצר בעזרת המכונות המתקדמות שבמפעל אלוני (מכונות כגון מסור גשר, מסור הידראולי, מונטריזור, מרמו, מכונת ליטוש ועוד).

בנוסף ליצירתיות בלתי מוגבלת, החיתוך המדויק מאפשר גם ניצול של חומרים בפינות או בנישות בעלות צורות מיוחדות
(עיגול, משולש, אליפסה וכד). מכיוון שהחומרים הסטנדרטיים מגיעים אך ורק לרוחב ולאורך ולא בצורה אחרת, מדובר בפריצת דרך אמיתית, המקלה על תהליך השיפוץ באמצעות פתרונות חדשניים.

כל זה, כדי שכל לקוח יוכל להגשים כל פנטזיה עיצובית בביתו החדש, וליהנות מתוצאה מושלמת בדרך פשוטה, יעילה ופרקטית. ההשראה, הדמיון והיצירתיות- הם החלק שלכם. אנחנו באלוני כבר נדאג לבצע כל חלום שלכם באופן המדויק והמושלם ביותר. 

חיתוך לפי מידהחיתוך לפי מידהחיתוך לפי מידה