אלוני משיקה את אולם התצוגה המחודש בחיפה!

תאריך: 25/06/2020

אולם התצוגה המחודש בחיפה הוא סוג של מקבץ מעורר השראה של 'הצעות הגשה'. לצד לוחות חומרי הגלם המוצגים על סטנדים נוחים ונגישים, באולם פינות מעוצבות המציגות בעיקר חללי אמבט מעוצבים, בהם באים לידי ביטוי שילובים של מרקם, חומר וצבע.

השילובים עולים בעיקר מאריחי הריצוף והחיפוי ומהבחירה המשלימה של הכלים הסניטריים.

חידוש אולם התצוגה נערך מתוך שאיפה להתאים את החלל לפורמטים החדשים והגדולים בהרבה המקובלים כיום בתחום הריצוף והחיפוי, ושילובים יצירתיים ומגוונים בין חומרי גמר שונים.  מבחינת החזון, היה חשוב לנו ליישר קו עם המגמות הבינלאומיות. בחרנו לשלב אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים שמשפרים את חוויית המשתמש ומעלים את הרמה האינטואיטיבית של הביקור במקום, ובכך ליצור אולם בו אופן הצגת החומרים והקונספט העיצובי, יעוררו השראה.


שילוב מסכי טאץ' אינטרקאטיביים כחלק מאולם התצוגה

יובל סמואלוב, אדריכל הבית שלנו, מסביר שתרגם את חזון אלוני למציאות בשטח הוא הציב את חוויית המשתמש כנקודת התייחסות מרכזית בעת התכנון המוקדם של אולם התצוגה. עם השנים הוא מסביר, הנרטיב הפך לכלי שמאחורי הקלעים ובפרונט הוצבה חוויית המשתמש. באולם התצוגה המחודש שלנו, בחר סמואלוב ליצור מראה פתוח ורחב. הסטנדים הגבוהים צמודים אל קירות המעטפת, בעוד במרכז מוצבים סטנדים נמוכים יותר התומכים את המראה הפתוח . מה שמאפשר התמצאות נוחה ואינטואיטיבית במרחב.

המוצרים מקובצים במחלקות כך שמסלול התנועה באולם הוא נוח וברור מאוד, והחללים מעוצבים כחללי טוטאל לוק, המאפשרים למתבונן בהם לקבל השראה ולראות הלכה למעשה כיצד מתקבלים השילובים השונים.

האולם המחודש ביצע התאמה לאריחים שמאפיינים את העשור האחרון – אריחי הענק. במתכונת החדשה מוצגים האריחים בהרמוניה ובהתאמה מושלמת למידותיהם.

האולם עכשווי מאוד, נותן מקום לקדמה ולאווירה אינטימית, אקסקלוסיבית יותר. לצד החללים המעוצבים, תוכננו פינות ישיבה ושולב בר עם מסך מגע רחב ממדים המוטמע בעיצוב. באופן הזה קל להפגש, לגשת למידע ולשלב את החוויה הוירטואלית כחלק מחוויית הביקור.


מסך מגע עם תכנים אינטראקטיביים לקבלת השראות וצפייה בקולקציות המגוונות

המבקר שמגיע אל אולם התצוגה המחודש פוגש בקולקציות המעודכנות ביותר וקל לו להתמצא ולאתר את מבוקשו. דלפק הקבלה רחב ידיים, לצידו עמדת קפה. הלקוח שנכנס מקבל משב רוח מעודכן ומרשים.

המרחב שביקש ליצור סמואלוב, הוא בדיוק במידה הנכונה. לצד שדה ראיה רחב המאפשר להשקיף על האולם מקצה לקצה, עוצב האולם כחלל מחבק ואינטימי, רחב אך במידה.

באולם החדש תוכנן בנוסף לאונג' ומתחם לקיום ישיבות רחבות יותר, כך שמעבר לתצוגה, מהווה האולם המחודש בחיפה, מקום לאדריכלים ומעצבים, להפגש בו עם לקוחותיהם.


לאונג' ומתחם לקיום ישיבות עם לקוחות

מחלקת השיש והפרקט עוצבה מחדש והפכה לחלל דרמטי ומזמין, המציג יישומים מרשימים, עבודות שיש ומכיל בתוכו גם איזור ישיבה VIP לאדריכלים ויזמים.


איזור ישיבה VIP לאדריכלים וקבלנים

צילום: ישראל כהן