אלף פנים לטקסטיל

תאריך: 01/01/1970

מראה הטקסטיל הוא מראה חם ומזמין ועוד יותר מכך המרקמים העשירים מעניקים לו עומק וחמימות. הזרקור שמקבל תחום הלבשת הבית מציב את הטקסטיל במרכז תשומת הלב. ההבנה כי ניתן לשנות חלל באמצעות הלבשתו באופן שונה, העניקה סוג של פתרון מתקדם למי שמבקש לערוך שינוי מבלי לשבור קירות.

הטקסטיל במקרה הזה משחק משחק חשוב – כריות, וילונות, שטיחים וכיסויי מיטה הם רק דוגמא למוצרי טקסטיל שבאמצעותם ניתן ליצור את השינוי המיוחל. לטקסטיל אלף פנים- הוא יכול להופיע כבד סאטן חלק ומבריק, כאריג עליו מודפסים הדפסים שונים, ישנו טקסטיל צמרי וקיימים טקסטילים כותנתיים ופשתניים. גם לטכניקת האריגה וצפיפות החוט, השפעה על המרקם. זאת הסיבה שיש בדים בעלי מראה וטקסטורה חלקים לצד כאלו בהם ניכרת עבודת שתי וערב. צביעת הבדים היא אמנות בפני עצמה- ישנן שטיפות שונות המייצרות צבעוניות בעוצמות שונות. כל אלו עמדו כהשראה למעצבי מוצר שביקשו לקחת את העושר שמציע הטקסטיל, צעד אחד קדימה וליצור בהשראתו, אריחים לחיפוי וריצוף, הנושאים שלל הדפסים ומציעים פני שטח המדמים מרקמים שונים של טקסטיל. המראה המתקבל הוא מראה רך ומחבק כמו זה שמציע הטקסטיל, אך מאפייני האריח שומרים על עמידות וחוזק. מדובר באריחי גרניט פורצלן שבאמצעות טכנולוגיה מתקדמת משווים לפני השטח מראה של בד. מרבד אריחים שכזה הוא מרבד שעוטף את החלל בחמימות, בין אם הוא מהווה חיפוי לקיר, בין אם ריצוף ובין עוטף את החלל כולו. המראה שיוצרים אריחי הטקסטיל הוא מראה תלת ממדי, בעל רובד עמוק. האריחים מגיעים בצבעוניות פסטלית של אקווה, בייז', אבן ופודרה.

בתמונות:  אריחי 'טקסטיל' של סדרת הרמוני (20X20) ואריחי LINS של סדרת הרמוני (30X30), אריחים צבעוניים בעלי טקסטורה יחודית הנותנות מראה ארוג ותלת מימדי, בצבעוניות עדינה.

אנו מזמינים אתכם אל אלומות התצוגה שלנו להתרשם ממגוון קולקציות האריחים בצבעים וטקסטורות שונות.--> לרשימת אולמות התצוגה שלנו

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>