אפור וטוב לו

תאריך: 01/12/2019


רצפת עץ חמימה מאזנת את קיר האריחים במראה הבטון החשוף עם אריחי kerradeco 

גם אתם מאלה שאוהבים את הגוון האפור אבל מפחדים שהבית שלכם יהפוך לחלל קריר ונוכר? יש לנו חדשות בשבילכם. האפור למד להשתלב בחללים ביתיים וחמימים. הסוד הגדול הוא במינון ובאיזון שתיצרו. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב חלל סופר שיק


קיר מחופה אריחי kerradeco במראה בטון חשוף פוגש חלל המשלב
כתמי צבע אשר יוצר את האיזון. 

על הסקאלה בין הביתי לתעשייתי

מראה הבטון המבוקש ביותר הוא המראה החשוף, מראה של בטון שנמצא בתהליך בניה, לפני שמיישמים עליו את השכבה הסופית. יש בו המון קסם והוא אהוב כמעט על כולם. מי שמבקש לעצב חלל תעשייתי בנימה קרירה, מנוכרת ישתמש במראה הבטון החשוף וידגיש את הצבעוניות המונוכרומטית כשיוסיף שימוש בשחור ולבן, אך מי שמכוון דווקא לחמימות הביתית ישלב לצד קיר מחופה אריחים במראה בטון חשוף, שטיח צמר חמים, אהיל בד או קש (הקש הוא חומר שמשתלב היטב עם הבטון ולכן אהיל שכזה יהיה בחירה נהדרת), ספריה עשירה בספרים ובפריטים דקורטיביים שיכניסו צבעוניות משמחת וכן הלאה.

מבחינה חומרית, העץ הוא החומר המנוגד לבטון. הבטון הקר פוגש בעץ החם והמפגש הזה יוצר איזון ומדגיש עוד את החמימות הנוצרת.

לצד ההמלצות המעוצבות שחלקנו אתכם, חשוב לא לייצר ניסיון מוגזם של חימום החלל בשל שילוב הגוון האפור בו. אם חיממתם את האווירה עם שטיח צמרי, ספריה עשירה ופריטי ריהוט מעץ, דווקא את הוילונות השאירו לבנים, במידה מסויימת של שקיפות, שיכניסו אור טבעי לחלל וייצרו תחושה של קלילות.

הניגודים הללו הם אלו שיצרו מראה ביתי וכייפי לשהות- לא קר ולא חם מדי, לא כבד מאוד אך גם לא קליל באופן מוגזם. אוורירי אך כזה ששומר עליכם עטופים במידה.


אריחי בטון מקולקצית SOUL