ארבעה חללים / חדרי ילדים

תאריך: 09/10/2016

מצליחים לדמיין חדר ילדים בלי טביעות אצבעות שחורות על הקירות? עכשיו אפשר להפוך את הדמיון למציאות. במקום טפט או צבע קיר סטנדרטי – שכמובן מתלכלך ומתבלה – מה דעתכם לחפות חלקים אסטרטגיים באריחים? לילדים צעירים תוכלו ליצור תמונה או סיפור שלם בעזרת אריחים מצוירים. לילדים בוגרים יותר תוכלו ליצור עיצוב גרפיטי במראה של אמנות רחוב, או לחילופין מראה רומנטי עם אריחים בדוגמת תחרה או רקמה. יש אריחים מנוקדים או עם דפוסים גאומטריים מתוחכמים, שגם יעניקו לחלל מראה גדול יותר.
את הרצפה תוכלו לחפות באריחים של גרניט פורצלן במראה טבעי, במראה בטון או דמוי לוחות עץ. ילדים נוטים לשחק הרבה על הרצפה וביתר הזמן – לגרור עליה דברים. לכן המושגים עמיד ופונקציונלי מקבלים משמעות יתרה בחדר הילדים, כדי שהם יוכלו לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב – להיות ילדים. גרניט פורצלן הוא חומר שלא סופג לכלוך ורטיבות, עמיד ונוח מאוד לניקוי ולתחזוקה, כך שמדובר בבחירה מנצחת. כדי להוסיף לחדר חמימות, אפשר לחפות בפרקט למינציה, המציע מגוון גדול של צבעים וגוונים, וגם נחשב עמיד. בני נוער נועזים ישמחו אם תציעו להם חיפוי שחור או במראה בטון אפור ואורבני.
בחדרי הילדים יש ביקוש גדול לנגיעות של צבע, והיום טרנדי לשלב צבעים מסקלת הירוקים והכחולים למיניהם, בעיקר את הגוונים הבהירים. אצל הילדים כדאי לעצב חדר עם מחשבה קדימה, לעתיד, ולבחור בחומרים ובצבעים שאפשר לגדול איתם. מאוד פופולרי היום לשלב משחק של שחור ולבן בחדרי ילדים ולהוסיף אביזרים וטקסטיל צבעוניים. טיפ מדליק לחדרי ילדים הוא לחפות קיר אחד באריחים לבנים ייחודיים שאנחנו משווקים באלוני, שאפשר לצייר עליהם ולמחוק. הילדים יזכו ללוח השראה אישי משלהם ושימחו מאוד. זה אריח שאפשר לשלב גם בחדר הרחצה של הילדים, כך שיוכלו לצייר עם צבעים במהלך הבילוי באמבטיה.
המידע באדיבות סנדרה חליוה, מעצבת פנים; מזל גלבוע, מעצבת פנים בסטודיו GY Design ; ישי זיכרמן, מנהל קטגוריית פרקטים; יוספה זהבי, מנהלת תחום אדריכלים; בתיה מורנו, מנהלת קטגוריית קרמיקה; גולדה פאר, מנהלת תחום האבן; אלי בן-יצחק, מנהל קטגוריית כלים סניטריים.