אריחים בסגנון אנדלוסי

תאריך: 01/03/2018

אלוני משיקה את סדרת סקייל אלהמברה – Scale Alhambra

קירות מדברים: האריחים כבר מזמן יצאו מהריבוע ואפילו מהמלבן, ואחד הטרנדים הכי חמים בעולם עיצוב הפנים ועיצוב הבית הוא חיפוי קירות באריחים, ולא סתם אריחים, אלא כאלו המעוצבים בצורות מקוריות ולא סטנדרטיות. אריחים בצורות לא שגרתיות בחדרי הרחצה ובמטבח הם כבר מראה מקובל, אך בהשראת יעדים מעבר לים, מגיע גם טרנד חיפוי הקירות באריחים גם בחללים מפתיעים כמו הסלון, במסדרון ואפילו בחדרי השינה. כבר ראינו בשנים האחרונות אריחים משושים, משולשים, עגולים, אריחי פסיפס קטנים, אריחים מאוירים המרכיבים שטיח על הרצפה או על הקיר ועכשיו מגיע אלינו הטרנד הכי לוהט בשטח: סדרת אריחי סקייל אלהמברה ( Scale Alhambra) בסגנון אנדלוסי.

אריחי סקייל אלהמברה הם בעלי צורניות מעוגלת והרמונית, בניגוד למראה הרגיל של אריחים בעלי זווית ישרה וקווים ישרים. אריחי סקייל אלהמברה יוצרים אפקט ייחודי ושלם, בעלי חיבורים עדינים להשגת מראה זורם ונעים. וכרגיל - חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק מותגים מובילים בתחום הריצוף, החיפוי והכלים סנטרים - ניצבת בחזית זיהוי וייבוא הטרנדים הכי חמים בעולם העיצוב לארץ. אלוני משיקה את סדרת האריחים החדשה והטרנדית. אריחי סקייל אלהמברה לחיפוי קירות מגיעים בצבעים טורקיז, קרם ולבן, במידות של 12X12 ס"מ.

בתיה מורנו, מנהלת תחום רכש קרמיקה בחברת אלוני, מסבירה כי "האריחים מפיחים חיים חדשים בכל קיר ומוסיפים לו עניין. הם שוברים את המוסכמות ומעניקים לנו אפשרות לשבור את העיצוב הסטנדרטי ולהבליט נקודות מעניינות בבית או ליצור קיר כוח. תנועתם הגלית נעימה לעין. ניתן להשתמש בהם לאורך או לרוחב והם יוצרים זרימה ומוסיפים עניין ותנועה בבית".

ניתן להשיג ברשת אלוני

Scale AlhambraScale Alhambra