אתם חייבים לשבת על זה

תאריך: 05/07/2018

מאסלה שמחביאה בתוכה את מיכל ההדחה ועד כיור המותקן על גבי מיכל ההדחה,

קבלו את הדור הבא של האסלות

 

קו אסתטי מובחן ורמה פונקציונאלית גבוהה, הם שני פרמטרים העומדים בראש מעייניו של כל מעצב מוצר. מגמת הנוחות, הבאה לידי ביטוי בעולמות האופנה, ניכרת היטב גם כשמדובר בעיצוב הבית והיא נותנת אותותיה כשמדגישה את הצורך הבלתי מתפשר במוצר ארגונומי שיהיה גם נעים למראה.

רמת החדשנות בתחום העיצוב והאופנה נמדדת בין השאר כשבוחנת את רמת הפרקטיקה ונוחות השימוש. תחת התובנה הזאת, מאתרת אלוני את החידושים האחרונים בתחום האריחים והכלים הסניטריים ומביאה אותם לפתחם של לקוחותיה.

 

שלושה מוצרים חדשים שכל אחד מהם מציע עיצוב מוקפד ומהודק, לצד פתרון חכם המקל ומשפר את ההתנהלות היומיומית.

 

אסלת In Wash

יחידת אסלה חדשנית המציעה אפשרות לבידה ניסתר. בעת לחיצה על כפתור, תשלף צינורית מעודנת המציעה מספר אפשרויות לשטיפה אינטימית, מותאמת לפי בחירה. זרם המים שיוצא מהצינורית מותאם במיוחד לשימוש אישי והחלופות מציעות לחץ מים ואוויר משתנים וכן, אפשרות לשלוט על טמפרטורת המים. האסלה מצויידת בנוסף, בנורות לד המאירות בעדינות את סביבתה בשעת לילה. לצינורית עצמה מערך ניקוי אוטומטי השומר על רמה הגיינית גבוהה. כל הפעולות ניתנות לשליטה על ידי שלט מתקדם או באמצעות כפתורים מובנים הממוקמים בדופן החיצונית. עיצוב האסלה החכמה, מהודק, בעל מראה קלאסי מאוד, מציע חוויית משתמש עילאית.

In-Wash, ROCA

 

  

אסלת In Tank

האסלה הייחודית הזאת טומנת בתוכה את מיכל ההדחה. המיכל הינו פנימי ולא יושב מעל או מאחורי האסלה. חסל סדר מיכלי הדחה סמויים או תלויים, מהיום מה שתראו לנגד עינכם זאת אסלה הצמודה אל הקיר, ללא כל תוספת. אפשר לומר שאסלת ה- In tank חוללה מהפכה של ממש בתחום חדרי האמבט. מדובר במערכת הראשונה בשוק המשלבת את מיכל ההדחה בתוך האסלה, ובכך חוסכת מקום רב. על אף ייחודה והתחכום שמציעה, מדובר במערכת קלה להתקנה. האסלה שאף זכתה לעיצוב מובחן, מציעה בנוסף צריכת מים מופחתת ופעולת הדחה שקטה במיוחד.

in Tank, ROCA

  

 אסלת W+W

אסלה ייחודית זו משלבת גם כיור, מייצרת חסכון במים ומנצלת באופן אופטימאלי את החלל. באופן הזה המים שיוצאים מהכיור ממלאים את מיכל ההדחה ובכך נכנסת כמות משמעותית של מים. מעבר לכך, מדובר במערכת קומפקטית מעוצבת למשעי, המתאימה במיוחד לחללים קטנים, כמו שירותי אורחים או דירות קטנות, בהם לא תמיד יש מקום גם ליחידת שירותים וגם לכיור. מראה המערכת מתוחכם ואלגנטי והשימוש בה ידידותי ונוח מאוד. האסלה החדשנית באה בקנה אחד עם מגמת הקיימות, אחת ממגמות העל שמגדירות כבר עכשיו וימשיכו להגדיר את תרבות הצריכה שלנו בעשורים הקרובים.

W+W, ROCA

 

את שלושת מוצרי המותג הספרדי ROCA ניתן להשיג בבלעדיות באולמות התצוגה של אלוני.