ברוכים הבאים לוילה רומנו!

תאריך: 12/08/2020

 

אריחי פרקט מדגם פישבון מרצפים את כל הבית ותומכים בפלטת צבעים בהירה, חמימה ומזמינה.

 

לא בכל יום מגיע לסיומו פרויקט שאפתני ויצירתי כל כך כמו הבית המשופץ של אשת יחסי הציבור ציפי רומנו ברמת השרון. 

אנחנו גאים שלקחנו חלק בלתי נפרד בתהליך העיצוב הייחודי של הבית ושהמוצרים של אלוני מותקנים, מורכבים, מודבקים, ובקיצור מככבים בכל פינה בבית. 

את תכנון ועיצוב הבית הובילה האדריכלית ומעצבת הפנים המוערכת איילת שבו, שבחרה מתוך סל המוצרים שלנו את הדגמים שיתמכו בקו עיצובי יוקרתי, מעט מינימליסטי ומאוד עדכני. 

הקורונה, שתפסה אותנו באמצע תהליך השיפוץ, אילצה אותנו להתמודד עם אתגרים רבים ולמצוא פתרונות יצירתיים כדי להצליח לעמוד בזמני האספקה של המוצרים בלי עיכובים משמעותיים בלוח הזמנים.

עכשיו כשהפרקט כבר מונח, הכלים הסניטריים מותקנים והאריחים מורכבים במקומם, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסיבוב מצולם קצר באחד הפרויקטים המסקרנים והמיוחדים בהם השתתפנו בשנה האחרונה

 אריחי גרניט פורצלן במראה שיש בחדר הרחצה הראשי מעניקים לו מראה קלאסי ויוקרתי. תוספת של כלים סניטריים שחורים מוסיפה נגיעה צעירה ומעודכנת. 

דרמטיות מדויקת בחדר הרחצה של הילדים. אריחי גרניט פורצלן שחורים וברז בגוון שחור מדגם ORAMA של NEWFORM, יוצרים קונטרסט מעניין עם אמבטיית ה-Free Standing והארון עם משטח השיש היצוק שיוצר בהתאמה אישית.

אמבטיית Free Standing מאפשרת לטבע בכל הדרו להיכנס אל חדר האמבטיה

אסלה תלויה של חברת Globo מדגם Stone, עם לחצן הדחה פניאומטי מנירוסטה.

אם תשאלו אותנו, מקלחת חוץ צריכה להיות ההגדרה המילונית למילה "פינוק", מוט המקלחת עשוי הנירוסטה מדגם Delux אחראי לטאץ' מטאלי שמשתלב מעולה עם הצמחייה השופעת.

 

אלוני בבית:

ריצוף: פרקט פיש בון אלון טבעי משובח, רב שכבתי גמר לכה.

מקלחת ציפי: אריחי אסטטואריו 100/300, ברזי ניו פורום מסדרתORAMA , אסלה של חב' גלובו מסדרתSTONE לבן מט, לחצן למיכל הדחה מנרוסטה מובנה לאריחים, ראש מקלחת תקרתי מתוצרת חמת.

מקלחת ילדים: אריחי סינטרפלקס מטאליק אנטרסייט 100/300, ארון בהתאמה אישית עם משטח קוריאן וכיור מובנה, ברזי ניו פורום מסדרת ORAMA אמבטיה פרייסטנדיניג 150/75, אסלה של חב' גלובו מסדרתSTONE לבן מט, לחצן למיכל הדחה מנרוסטה מובנה לאריחים, ריצוף מקלחת אריחי ארטווד ריבון נטורל R11, ותעלת ניקוז מובנת לאריחים.

מקלחת גינה: מער' מקלחון מנרוסטה סדרת DELUX.

צילום: שי אפשטיין