גאים להציג את מותג הברזים האיטלקי NEWFORM

תאריך: 23/04/2019

אביב מסמל התחלה חדשה וזה זמן מושלם להשיק את NEWFORM, מותג ברזים חדש שמגיע אלינו היישר מאיטליה.
הערך החווייתי תופס בשנים האחרונות יותר ויותר מקום במערך השיקולים של משתמש הקצה. לא בכדי הוחלפה 'האמבטיה' בחלל רחצה, המקלחון הפך חלל ספא ועוד. לצד הערך הפונקציונאלי, מכניס הצרכן גם את הערך החווייתי למכלול המשפיע על הבחירות – המקלחת אינה רק מנקה, היא גם מקום להתרגעות, כניסה למתחם מנותק מהשאר, שמאפשר הנאה משימוש נוח במוצרים, מחוויה אסתטית שסובבת את המשתמש, מעניין עיצובי שנוצר משימוש בצורניות מיוחדת, גימורי פני שטח וצבעוניות. ניופורם הוא מותג וותיק הפועל בשוק הבינלאומי כבר 30 שנה ומציג נבחרת מרשימה של מעצבי על איטלקיים. החזון העיצובי מוכתב ומובל על ידי מאסימיליאנו דה לה מונקה ואלברטו אפוסטולי, המחזיקים במספר רב של פרסי עיצוב.

הסדרות שמציע המותג: ORAMA, LINFA,  X-STEEL 316, WELLNES מציגות קולקציה מהודקת ואלגנטית של ברזים החושפים גימורים מיוחדים ושימוש חומרי המציב את המתכת במרכז. הגימורים השונים והקו העיצובי יוצרים הבדלים של סגנון בין הברזים.

הצבעוניות של הסדרות היא צבעוניות מטאלית המאופיינת בצבעי טיטניום סאטן, זהב סאטן וקופר סאטן. סדרת ה- LINFA מאפשרת בנוסף הזמנה מיוחדת של צבעי קפה, לימון, ליים, לבן ושחור.
 
 
 

ה-WELLNESS שמה דגש על יצירת ספא ביתי ובסדרה הזאת ניתן למצוא ראשי טוש רחבים, מפלי רחצה ואלמנטים נוספים שיאפשרו יצירת ספא ביתי, איכותי ומושקע.

 
קולקציית WELLNES

מבחינה אסתטית המראה הרמוני מאוד, בין השאר בזכות התאמה מושלמת בין המוצר ובין האבזור המשלים שלו.

לפעמים מספיק להחליף את ברזי האמבט ואת ראשי הטוש, כדי ליצור מתיחת פנים שתחדש את הקיים ותכניס בו רעננות.

צבעוניות מטאלית  -סדרת ORAMA:

 

סדרת X-STEEL 316 :