געגועים לעידן העץ

תאריך: 13/12/2017

מתחברים לסגנון הרטרו? הדפסים גאומטריים מדברים אליכם? רוצים להעניק אוירה של חמימות לבית? זכיתם! sweden- סדרה חדשה ובלעדית של אריחי פורצלן לחיפוי ולריצוף בהשראת עץ האורן, אשר נולדה בדיוק עבורכם.
לעץ על כל נגזרותיו יש תפקיד חשוב בעיצוב הבית: הוא משרה תחושת חמימות, מעניק הרגשה טבעית ומכניס את החוץ פנימה. אריחי sweden מעוצבים בסגנון הרטרו, השואב את השראתו מהאווירה הביתית שהייתה נפוצה החל משנות ה-50 ועד לסוף שנות ה-70. 

עיצוב האריחים מעמיד במרכז את הצורניות הייחודית של החלל ומרכיביו, תוך שימוש בצורות גאומטריות היוצרות נקודות משיכה, דבר ההופך אותם לאריחים המושלמים ליצירת קיר כוח (למשל- קיר ראשי בכניסה לחלל, קיר בפינת האוכל, קיר הטלוויזיה או הקיר בגב הספה).

בתיה מורנו, מנהלת תחום רכש הקרמיקה בחברת אלוני, מוסיפה: " האריחים במראה העץ כוללים מיקס של 4 שילובי גווני עץ טבעי. הסדרה שואבת השראתה מעצי אורן ומחזירה אותנו לשלווה ולרוגע של הצבעים הקלאסיים של פעם. משדר אווירה חמה, מזמינה, מלאת חיים שמעלה בעיקר רגשות נוסטלגיה.שילוב הגוונים יוצר מראה הרמוני ואלגנטי ,המתכתב עם הטרנד הגיאומטרי שיככב בשנה הקרובה."  

האריחים מגיעים במידות 60X90 ס"מ

swedenswedensweden