האריחים הגדולים כאן כדי להישאר!

תאריך: 17/10/2019

אריחים רחבי מידות יוצרים אשליה של גודל ומרחב. לצד אריחים בעלי מידות קטנות יותר, מככבים האריחים הרחבים שמזכירים לוחות חומר גדולים, בדומה ללוחות חומר של חומרים טבעיים כגון שיש וגרניט. 

אריחים אלו מגיעים כשהם מדוקקים לעובי מינימלי של 3 מ"מ, המאפשר לעבוד איתם ביתר קלות, במיוחד כשמדובר על חיפוי קירות באמצעותם. הדיקוק מסייע בהפחתה משמעותית ממשקל האריח והתקנתו כחיפוי קיר הופכת קלה ויעילה יותר. אריחי הענק מציעים מינימום חיבורים בין אריח לאריח, והמראה המתקבל הוא של משטח רחב של חומר.

אריחי הענק מגיעים בשלל מראות וגימורים. בקולקציות האחרונות משתלבים אריחים במראה שיש לצד אריחים במראה מטאלי חלוד, אריחים במראה בטון ונוספים. האריחים עצמם עשויים גרניט פורצלן ומדמים את המראה הטבעי, תוך הקפדה על מידה רבה של אותנטיות. פני השטח של אריחי ענק אלו יכולים להיות חלקים או מחוספסים למגע. השיש למשל הוא חומר בעל טקסטורה חלקה, לכן אריחי השיש יופיעו בגרסה חלקה למגע ומבריקה, בדיוק כמו שפוגשים בלוחות שיש טבעיים. חומרים כמו מתכת חלודה למשל, יציעו פני שטח במידה מסוימת של חספוס שתעמיק את האותנטיות, כך גם עם לוחות חומר במראה עץ למשל.


Glocal 120x360

 

כשמדובר בריצוף חלל המגורים לדוגמא, קיימת משמעות רבה לריצוף באריחים אלו. חלל המגורים הוא חלל רחב ידיים והשימוש באריחי הענק, מעניק תחושה של משטח יצוק חומר.  אריחי ענק במראה בטון או אריחים במראה מטאלי יעניקו לחלל מראה תעשייתי, "ראף" בעוד ריצוף באמצעות אריחי שיש ישווה לחלל מראה קלאסי מאוד ומהודק.


Landstone 80x180

 

אריחים אלו מתאימים לפנים ולחוץ הבית וניתנים להזמנה כאריחי אנטי סליפ, מונעי החלקה. גימור האנטי סליפ מומלץ במיוחד כשמדובר על ריצוף משטחי חוץ וריצוף חלל האמבט.  


Arkety 120x240

האריחים עשויים גרניט פורצלן ומייצרים בכך חוזק, עמידות ותחזוקה קלה.

ועכשיו ברשת אלוני - מבצע גדול לחול המועד סוכות!
מגוון עצום של אריחים במידות גדולות לריצוף ולחיפוי הבית במחירים אטרקטיביים במיוחד

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ לחצו>>

*תוקף המבצע - 10.10-13.11.19
*בכפוף לתקנון המבצע
*המבצע לא תקף באולמות התצוגה פ"ת וי-ם