הבחירות של המעצבות והמעצבים

תאריך: 15/02/2021

בדיוק כמו המלצה של שף על מסעדה טובה או טיפ ממוסכניק על רכב אמין, גם לבחירת הקולקציות המועדפות על אדריכלים ומעצבי פנים יש משמעות רבה. הם אלה שחיים את תחום עיצוב הפנים יום-יום ושעה-שעה, מלווים מספר פרויקטים כל שנה ומתעדכנים כל הזמן בקולקציות ודגמים חדשים. ההמלצה שלהם לוקחת בחשבון שיקולים פרקטיים ואסתטיים ומגיעה תמיד ממקום מנומק. פנינו לחמישה מעצבים ומעצבות שמשתמשים באופן קבוע בפריטים מהקטלוג שלנו וביקשנו מהם לספר על פריט אחד שהם אוהבים במיוחד. הנה הבחירות שלהם: 

 

אביב סבן

מה בחרתי
אריחי פורצלן של Sant' Agostino

למה בחרתי

הטקסטורה והדוגמאות על גבי האריחים האלה, על מגוון הקולקציות השונות של Sant' Agostino, מכניסות עושר צורני וצבעוניות עמוקה ומיוחדת. כל זה, בלי להתפשר על איכות. באופן אישי, אני מאוד מתחבר לעיצוב שלהם. 


אריחי NEWDECO במידה 90/90


אריחי PATCHWORK במידה 20/20

 

אתי איפרגן 

מה בחרתי

אריחים מקולקציית Wild Forest של חברת Apavisa

למה בחרתי

אריחי ה-BIG SIZE דמוי השיש של חברת Apavisa הספרדית, מאפיינים מבחינתי את הקו הסגנוני שמנחה את העיצובים שלי - בזכות הנראות קלאסית שלהם שמציעה גם טוויסט עכשווי וחדשני. שילוב מנצח בעיניי. אריחי WILD FORSET

 

שרון לוי

מה בחרתי

ברזים לחדר הרחצה של Newform

למה בחרתי

הברזים בחדר הרחצה הם חלק חשוב מאוד בעיניי בעיצוב של פרויקט. בפרויקטים שלי אני משתדל כמעט תמיד להשתמש בברזי Newform בחדר הרחצה. הם מגיעים במגוון רחב של צבעים וסגנונות ותמיד נראים כמו "תכשיט יפיפה" ואיכותי מאוד שמשובץ באריחי החיפוי והופכים חדר רחצה "משובט" ליצירה מקורית ושלמה. 


ברז קיר O'RAMA


ברז לכיור רחצה LINFA II

 

אלה מורגן

מה בחרתי

אריחים מסדרת Village של Ape Groupo 

למה בחרתי

מדובר באריחים שמכניסים חותמת עיצובית אישית, יצירתית ויוצאת דופן, המחברת בין האריח המצוייר שמזכיר רגעים מחופשה ביוון לבין הנגרות עצמה. אריחי Village. עיצוב אלה מורגן. נגרות חיים שטרית. צילום שירן כרמל.
 

 

קרן מאיר

מה בחרתי

למינציה PVC מדגם CREMANT

למה בחרתי

אין כמו מראה של עץ לחיפוי הרצפה. מתאים לכל סגנון עיצובי ומהווה רקע מושלם לכל פריט ורהיט שמונחים עליו. הדגם הזה משלב בנוסף ליופיו גם פרקטיקה ונוחות. הוא עמיד לחלוטין למים, שחיקה או ספיגה, מה שמאפשר שימוש בו בכל חלקי הבית, כולל במטבח, בלי לחשוש מקשיי תחזוקה. 

הדגם הזה נראה ומרגיש כמו עץ טבעי בגוון אלון בהיר ומעט מעושן. מבחינתי - פריט מנצח!


פרקט PVC דגם CREMANT