החיים בצבע!

תאריך: 01/12/2017

החיים בצבע

איך משתלב בית מעוצב עם חיי משפחה צעירה? איך אפשר לשמור על סגנון מודרני נקי ובכל זאת להכניס צבע וחמימות? איך לשחק עם גוונים שונים של צבע מבלי להרגיש בלאגן בעיניים? הכירו את הפרויקט שמוכיח שהכל אפשרי.

את הפנטהאוז המרווח במרכז הארץ קנו הזוג הצעיר עוד כשהיה על הנייר, ומאז, התחילו לחלום...
לשירי ארצי, המעצבת שבחרו ללוות אותם בפרויקט, הם סיפרו על חלומות על בית מודרני שמתרחק מהלבן והקר, כזה שתהיה בו תחושת חמימות ושיבלטו בו צבעים שמחים ומפתיעים. שירי, שהייתה שם כבר מתחילת התהליך להקשיב לחלומות שלהם, להבין את הצרכים שלהם ולדמיין את החזון שלהם, עזרה להם לאט, לאט לרקום תכנית שתשלב הכל יחד- חיי משפחה וילדים עם בית מוקפד ומעוצב, סגנון מודרני עם צבעוניות שמחה ואווירה ביתית עם נוף טבע מיוער מהמרפסת.

"תהליך השינויים שעשינו בתכניות ארך שנתיים וכלל כל פינה בבית" מסבירה ארצי, "שינויים במערך החשמל והתאורה, הנמכות גבס, שינויים במיקומי הקירות, שילוב מערכות שונות וחדשניות, בחירת חומרים התואמים את הסגנון המיוחל וסטיילינג שיתאים בדיוק לחזון הלקוחות".

תעשו מקום לצבע!

לריצוף הבית, נבחרו אריחים אפורים שיהוו מצע נייטרלי נהדר לשילוב צבעוניות נועזת יותר.
בסלון לדוג', השתלבו האריחים האפורים עם נגיעות של צהוב וסגול. המזנון הנמוך ומערכת המדפים הדקורטיבית בסלון, מאפשרים לשלב חפצי נוי מבלי להעמיס על האווירה.

המטבח תוכנן כך שיהיה גדול ומרווח, עם אי לשימוש יומיומי ולצדו, פינת אוכל לאירוח. גם כאן, את הסגנון הלבן והנקי של המטבח, שברה הבחירה בחיפוי קיר זכוכית עם דוגמה צבעונית המכניסה את הצבע והחמימות, אותם מחזקים אביזרים דקורטיביים באותה השפה.

במקלחת ההורים נבחר אריח אפור עם דקור תלת ממדי עדין ומיוחד, המשתלב בצורה נפלאה עם הארון הסגול והכיור בעיצוב א-סימטרי מרהיב. כך גם בשרותי האורחים, שולב דקור אפור כסוף עם כיור זכוכית תכלת ובאמבטיה של הילדות שולב אריח דקורטיבי שמח וצבעוני עם חיפוי לבן סטנדרטי.

קירות חדרי השינה של הילדות חופו בטפטים שמחים שנתמכים בפרקט נעים על הרצפה.
ולפינת המשפחה תוכננה יחידה המכילה טלוויזיה, ספרים ומשחקי קופסה שסגורים בארונות. כך נוצר מקום התכנסות משותף ונעים לכל בני הבית.

התוצאה? בעלי הבית חלמו רחוק והגשימו רחוק הרבה יותר. המגוון הרחב של החיפויים והמוצרים בצבע שקיימים היום, אפשר להם להגיע לתוצאות צבעוניות, משמחות ומעוצבות בדיוק במינונים הנכונים.

* כל החומרים בפרויקט הינם מבית אלוני
עיצוב ותכנון: שירי ארצי
צילום: נדב פקט

 

החיים בצבע!החיים בצבע!החיים בצבע!החיים בצבע!החיים בצבע!החיים בצבע!החיים בצבע!החיים בצבע!