איך תראה השנה שתהיה // הטרנדים של 2021 בעיצוב פנים

תאריך: 14/12/2020

אחרי ש-2020 הייתה מה שהיא הייתה, תרשו לנו להיזהר בתחזיות שלנו ל-2021. ובכל זאת, יש כמה מגמות בולטות וטרנדים בעיצוב פנים שפשוט אי אפשר להתעלם מהם, כאלה שכל הסימנים מעידים שילכו ויתחזקו בשנה הקרובה. אז תפסנו את מנהלי הקטגוריות כאן באלוני וביקשנו מהם לבודד עבורנו טרנד אחד בולט בתחום ההתמחות שלהם ולספר לנו עליו. ככה זה נראה -

 

ריצוף וחיפויי קיר: מסע אל לב האדמה

בשורות משמחות: טרנד צבעי האדמה החמים ימשיך ללוות אותנו גם ב-2021. מבחינת חיפוי הקירות, זה אומר שפע של קולקציות בגוונים של חול, נחושת, קינמון, שקד ועוד אלמנטים יפים תוצרת הטבע. גווני האדמה משדרים רוך ורוגע, יציבות ובטחון - קשת רגשות שכולנו נשמח לקבל עוד ממנה בשנה הקרוב.

אריח חיפוי קיר ZIG LARCHWOOD IPE בגודל 40x120

 

ריצוף OXYD בגודל 60x120

 

אריח לריצוף ולחיפוי BAYONA בגודל 120x240

 

כלים סניטריים: העתיד נראה ורוד

הצבע הורוד ממשיך לפרוץ גבולות, סגנונות, קבוצות גיל ומגדרים. כבר כמה שנים שהורוד נהנה מפופולריות גבוהה בעיצוב פנים, וב-2021 הוא צפוי להביא את הטוויסט השיקי שלו לאזורים חדשים ומפתיעים - חדרי הרחצה והשירותים. 

בין אם ב-Rose Gold הנוצץ והיוקרתי של ברזי ניו פורם, הורוד העמוק של כיורי גלובו שיספקו לאורחים שלכם נושאים לשיחה או שלל גווני הורוד העתיק שישרו רכות ורומנטיות, הצבע הורוד כאן כדי להישאר.

ברז אמבטיה מקולקציית O'RAMA

 

כיורים לאמבטיה בצבע ורוד במגוון של גדלים מקולקציית OPI

 

ברז מטבח נשלף מקולקציית O'RAMA

 

ריצוף פישבון: יש פרקטים זיג זג

נתחיל בוידוי: אצלנו באלוני אוהבים מאוד פרקט. בזכות החמימות, המראה הטבעי והאווירה ה-Cozy (מתי כבר יהיה לזה תרגום בעברית?) שהוא מייצר.

אחרי שהתוודנו, תרשו לנו להתמקד בסוג מסוים של פרקט, שנמצא כבר כמה שנים במגמת עלייה ברורה בפופולריות שלו - הפישבון (Fishbone). 

הפרקט, שמונח בזיג זג וצורתו מזכירה אידרה של דג, יוצר דוגמה גיאומטרית מעניינת ומכניס שובבות עדינה שתהפוך כל חדר להרבה יותר נעים.

פרקט PVC מקולקציית פישבון אלון במגוון צבעים.