הכל זה מלמטה (ומהצדדים) // האריחים בבית האח הגדול

תאריך: 03/01/2021

לא רק מצלמות סקרניות, דרמות עסיסיות ודיירים מעניינים נמצאים בכל פינה בבית האח הגדול, אלא גם אריחים מיוחדים בשפע של גוונים וגימורים. מכיוון שכל האריחים האלה מגיעים מהקטלוג שלנו, החלטנו להציג אותם בפניכם.

 

אריחים משופשפים בחצר - אריחים לריצוף Atelier 

האריחים המשופשפים שומרים על פופולריות גבוהה כבר מספר שנים, ולא נראה שזה עומד להשתנות בקרוב. המראה המשומש (Used) מספק מראה בלתי מהוקצע, לא מתאמץ, מעט מרושל, בסגנון "פשוט-זרקתי-על-עצמי-משהו-ובאתי" עם המון סטייל. 

בחצר בית האח הגדול הלכו על אריחי גרניט פורצלן במראה בטון, מדגם Atelier של חברת Tuscana האיטלקית. חלק מהאריחים בעלי גוון אחיד וחלקם מעוטרים. בחלק מהמקומות העיטורים נראים מחוקים ומהוהים כמעט לגמרי, הכל כאמור, עבור מטרה אחת - לקבל את המראה המשומש הנונשלאנטי. 

האריחים כולם בגימור אנטי סליפ, מונע החלקה, גימור המיועד למקומות שעשויים להרטב לעיתים תכופות כמו רצפות ליד בריכה, חצרות חשופים לגשם וחדרי רחצה. 

אריחי Sintesi Atelier 

 

אריחים שחור-לבן בחצר - אריח לריצוף וחיפוי  Unicolor Negro

הספסל הוא האייטם המרכזי בפינת העישון, הפינה בה מתגלים הסודות האמיתיים, הלא רשמיים, העסיסיים ביותר שבית האח מייצר. הבחירה הלא שגרתית בגוון הכחול העמוק מקבלת חיזוק מלא סטייל ממוטיב הקשת המגדיר את החלק שמעל לספסל. הקשת מחופה אריחים לבנים, מבית אלוני, והייחוד שלה עולה מהצורניות המפתיעה. הקטע של הספסל לעומת זאת, מגיע מהבחירה בגוון הנועז. 


אריחי Fabresa Unicolor

 

קירות חדר הרחצה - אריחים לחיפוי ARTISIAN

 אריחי החיפוי שנבחרו לקירות חלל הרחצה בבית האח מבית אלוני הם אריחי חרסינה בגווני רוז קוורץ ואקווה והם שנותנים את הטון בחלל. לפי כל תחזיות הטרנדים, גווני הורוד הולכים לככב בהמון חדרי רחצה, ב-2021 וכנראה שגם בשנים שאחריה. גם גווני האקווה ידברו חזק בתקופה הקרובה, בזכות האווירה הקלילה והאופטימית שהם מכניסים לכל חלל, בלי הרבה מאמץ.

אריחי EQUIPE ARTISIAN

 

רצפת חדר הרחצה - אריחים לריצוף וחיפוי NEWDECO

אריחי גרניט פורצלן במראה רטרואי, בהשראת אריחי הטרצו של פעם עם שדרוג פרקטי שהופך אותם לעדיפים על המקור - הגרניט פורצלן ממנו הם עשויים מבטיח עמידות גבוהה מפני שריטות, שחיקה וספיקה והאריחים לא דורשים כל תחזוקה מיוחדת. 

אריחי SANT' AGOSTINO Newdeco