המשב הרענן שיקליל את עומס החום

תאריך: 18/05/2020


רצפת פרקט למינציה, בדוגמת אדרת דג מבית THYS

המראה: פרקט. החומר? תלוי למה אתם מתחברים. מעצבי המוצר מציעים כיום מראה פרקט במנעד רחב של חומרים, שמעלים את מידת הפונקציונאליות של המוצר.

מראה הפרקט הוא מראה רענן, ביתי, כזה שמשנה באחת מראהו של חלל שלם. העובדה הזאת, בתוספת טכנולוגיה מתקדמת והרצון לייצר פתרונות פונקציונאליים, רחבים ככל הניתן, הובילו את מעצבי המוצר להציב את פרקט העץ המסורתי, כמקור השראה לפיתוח מוצרים ממנעד חומרים רחב, כזה שמשפר את עמידות המוצר ואף מעניק לו ערכים מוספים נוספים כמו איכויות אקוסטיות, עמידות בפני חדירת נוזלים ובפני שחיקה ושריטות, כל זאת מבלי לפגוע ברמה גבוהה של מראה אותנטי.

מי שמחובר בנימיו אל העץ הטבעי, יימצא קולקציות עשירות, אך לצידן, מתרחבות מעונה לעונה קולקציות של גרניט פורצלן במראה של פרקטים שונים, ה- PVC שהפך חומר מוביל, במיוחד כשמדובר בפתרונות אקוסטיים ובחדרים רטובים, ועוד.

Floorify לדוגמא, הוא מותג שמקפיד על סטנדרט ייצור גבוה ושמירה על סביבה ירוקה.

מדובר בפרקט PVC, שמציע אטימות לחדירת מים ולחות ומתאים בשל כך, לשילוב בחדרי אמבט. כמו כן, הוא בעל תכונות אקוסטיות, בולם גלי קול ומדגיש בכך סביבה נעימה לשהות. בשל עוביו המינימלי, 4.5 מ"מ, ניתן להתקינו על גבי ריצוף קיים.

Thys הוא דוגמא לפרקט למינינציה. מדובר בפרקט המיוצר באופן אקולוגי ומותאם לשילוב חימום תת רצפתי, מציע התקנה קלה במיוחד ועמידות יוצאת דופן המבטיחה מראה חדש לאורך שנים.

לצד פרקטי הלמינציה, ניתן למצוא בקולקציית הפרקטים של אלוני, גם את Timewood – קולקציית אריחי גרניט פורצלן במראה פרקט עץ טבעי, בעל טקסטורה ושונות צבעונית, שמעניקות מידה נוספת של אותנטיות.

ליקטנו דוגמאות ליישומים של המותגים השונים. כולם נמצאים באולמות התצוגה של אלוני.


פרקט PVC מבית FLOORIFY


אריחי גרניט פורצלן במראה פרקט
קולקציית ARTWOOD


ריצוף PVC מבית FLOORIFY
עמיד לחדירת נוזלים ומאפשר לשלבו גם בחללי רחצה


פרקט למינציה מבית THYS