הנבחרת האיטלקית

תאריך: 27/03/2019

תערוכת העיצוב שתתקיים בראשית אפריל במילאנו, היא חגיגה אסתטית כמו שרק האיטלקים יודעים לייצר. בהשראת התערוכה, בחרנו שלושה מותגים איטלקיים שאנחנו אוהבים במיוחד.

אסתטיקה פוקציונאלית

קווים לדמותו: אם אתם מחפשים מקורות השראה לעיצוב הפרויקט שלכם, NEWFORM תהיה כתובת נהדרת בשבילכם. עיצוב חדשני, מדגיש קו אסתטי ועם זאת כזה שאינו מפספס סנטימטר של תשומת לב לפן הפונקציונאלי.

הערך החווייתי: ניופורם מספק חוויית רחצה מהמתקדמות הקיימות. המותג ידוע במשאבים שמשקיע במחקר ופיתוח, כשלנגד עיניו עומד משתמש הקצה שמצפה לחוויית רחצה הכוללת נוחות מקסימאלית והנאה צרופה.

מוצר שמשך לנו את העין: סדרת הברזים המוזהבים שמייצרים שימוש איכותי ונוח ובמקביל עוטפים את החלל ביוקרה ונחשקות.
מינימליזם אורבני

קווים לדמותו: MZ שהחל כמפעל קטן לייצור ברזים מדורג כיום בין שלושת מותגי הברזים המובילים באיטליה. ההתמחות בתחום הברזים, הירידה לפרטים וההבנה העמוקה של צרכי המשתמש בחללי הבית השונים (מטבח, אמבט, חדרי שירותים), מובילה את המותג להשקה קבועה של סדרות איכות המשלבות עיצובים מרהיבים ושילוב מנגנונים מתקדמים המאפשרים שימוש נוח וחסכוני במים.

הערך החווייתי: מראה מהודק הוא חלק מחוויה של מקום. שילוב הברזים המינימליסטיים של MZ דומה לשילוב אבני חן המדגישות את החלל המעוצב.

מוצר שמשך לנו את העין: סדרת ברזי הפחם של המותג היא סגנון אורבני במיטבו. השילוב בין הגוון הכהה ובין גימור המט יוצר מראה עכשווי מאוד ונחשק.

 


ברז מקולקציית LAUREN


דגם EXPO GARFIT

עיצוב במיטבו

קווים לדמותו: Santagostino הוא מותג שלא תוכלו להישאר אדישים למולו. שילובים של מרקמים, צבעוניות וצורניות, יוצרים קולקציות אריחי קרמיקה המעניקות פרשנות עכשווית לעיצוב מוצר. המפעל האיטלקי מנוהל על ידי דורות המייסדים שמעבירים את הידע מדור לדור.

הערך החווייתי: האסתטיקה מתפרצת מכל אריח שיוצא מפתח מפעל המותג. שילובים מדויקים ומעוררי השראה של צורות גיאומטריות, טקסטורות המייצרות פני שטח שונים, חיקוי חומרים טבעיים כגון עץ, בטון וברזל, מעניקים חשק רב לשנות, לחדש, לעצב ולשלב את מוצרי המותג בבית.

מוצר שמשך לנו את העין: האריחים הגיאומטריים בגוונים מונוכרומטיים כובשים בשל העניין העיצובי הרב שיוצרים. הצבעוניות השקטה מאזנת את הצורניות הדומיננטית וביחד מתקבלת תוצאה מקורית שמדגישה עיצוב במיטבו.

DIGITAL ART 90X90

PRIMEWOOD 90X90


OXIDART 120X120