הפריטים שמעצבים את חדר הרחצה בבית האח הגדול

תאריך: 24/01/2021

כן, הברזים, הכיורים, האביזרים המשלימים והכלים הסניטריים בחדר הרחצה בבית האח הגדול נבחרו בזכות הפוטוגניות שלהם והיכולת להצטלם נהדר, אבל לא רק. הם שם גם כי הם מתכתבים עם הבחירות האסתטיות שנעשו בשאר הבית וגורמים לו להיראות כאילו לקחו מלון בוטיק עם רמזים מהאייטיז והציבו אותו כמו שהוא בנווה אילן. 

הנה כמה מהפריטים בעזרתם עוצב חדר הרחצה בבית האח הגדול - 

 

סדרת כיורי T-EDGE מבית GLOBO

הכיורים מסדרת T-EDGE של חברת GLOBO האיטלקית מציגים עיצוב אלגנטי במיוחד במבחר גדול של גוונים. אל תיתנו למראה העדין שלהם להטעות אתכם - מדובר בכיורים חזקים מאוד, בעלי עמידות גבוהה לסדקים ושריטות. 

סדרת T-EDGE מיועדת בעיקר לחדר הרחצה ואפשר להתקין אותה בקלות יחסית על משטח עבודה או לתלות ישירות על הקיר.

 

סדרת ברזי O'rama מבית New Form

הברזים מסדרת O'rama מגיעים במגוון רחב של גימורי סאטן מיוחדים, שיתנו את הנגיעה הקטנה אבל הכל-כך מדויקת של עיצוב יוקרתי ויקפיצו את המראה של חדר הרחצה בלי הרבה מאמץ.

 

אסלה תלויה מבריקה מסדרת INCANTHO

אסלות המאפשרות סגירה שקטה בעלות מבנה ארגונומי לישיבה נוחה מאוד. האסלות מסדרת INCANTHO לא מציגות רק מראה מרהיב, אלא גם מצוידות במנגנון הדחת מים חכם וחסכוני. חוץ מזה ולא פחות חשוב, המבנה הייחודי מאפשר לנקות אותן בקלות ומונע הצטברות חיידקים.

 

אביזרי מקלחת מבית New Form

במקום צבעים רכים שישתלבו בהרמוניה עם גווני האקווה והרוז קוורץ ששולטים בבית האח הגדול,כאן בחרו ללכת על ניגודים, עם אביזרי מקלחת בגוון שחור פחם עמוק. הקונטרסט המפתיע יוצר תוצאה מרהיבה, כמעט מתריסה, עם השפעות עדכניות של הסגנון התעשייתי

 

לכל הפריטים והקולקציות ששימשו לעיצוב חדר הרחצה בבית האח הגדול