השראות בצבע עץ

תאריך: 28/08/2018

העץ הוא חומר בסיס חוצה סגנונות המשתלב בפלטות החומרים של אדריכלים ומעצבים רבים. את העץ אנו פוגשים בחללים המעוצבים בסגנון עכשווי, מינימליסטי, כפרי ואף בסגנון האורבני. לעץ מראות רבים, גימורים שונים וצבעוניות בקשת רחבה – מהמראה הטבעי, דרך עצים צבועים לבן ועד עצים בגוון וונגה כהה. כל אלו עמדו כמקורות השראה ליצירת מותג הריצוף INWOOD מבית RONDINE. אריחי גרניט פורצלן המציעים מנעד רחב של מראות עציים.

העובדה כי אריחים אלו עשויים גרניט פורצלן, הופכת אותם לאריחים פרקטיים לתחזוקה. הגרניט פורצלן הוא חומר עמיד ביותר, אינו רגיש לשריטות ומאפשר ניקיון עם חומרי ניקוי פעילים. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת יצירת מראה אותנטי המדמה אחד לאחד את המראה העץ כולל יחס שמקבלת רמת השונות המאפיינת אותו. משחקי האריחים הם אינסופיים וניתן ליצור באמצעותם מרבדי ריצוף עשירים ונחשקים. אריחים אלו מגיעים במגוון מידות, מלבניות וריבועיות וניתן לרצף ולחפות באמצעותם חללי מטבח, חללי מגורים, חללי אמבט ואף את שטחי החוץ.

החזרה בשנים האחרונות לעיסוק בטכניקות ייצור מסורתיות והחשיבות שמקבלות מלאכות היד, מעניקות לעץ תשומת לב נוספת. עיסוק זה החזיר באופן טבעי את העיסוק בחומרי הבסיס כמו בטון, עץ ומתכות. מלאכות היד מציינות נקודת קיצון אחת, בעוד הטכנולוגיה המתקדמת מאפיינת את הנקודה הנגדית. הדיאלוג המעמיק בין שתי נקודות אלו יוצר בין השאר פריטים בעלי מראה חומר טבעי המציעים מפרט טכני בעל מאפיינים של חוזק ועמידות.

 

בתמונות: סדרת INWOOD של המותג  15X100 ,RONDINE

 

 

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>