חג המים באלוני

תאריך: 16/05/2021

פעם פעם לא מאוד מזמן, שבועות נחשב גם לחג המים. התזות ספונטניות והתחמקות משקיות מים היו מראה נפוץ. עם השנים והקמפיינים שסיפרו לנו שישראל מתייבשת, המנהג הזה נעלם כמעט לגמרי. היום אנחנו עושים לו קאמבק צנוע (ובלי לבזבז מים) ומספרים לכם על כל מה שחדש באלוני בקטגוריית הברזים, כלים סניטריים ואביזרים משלימים: 

קולקצית Mode 

אסלות בעיצוב חדש בצורניות עגולה-מרובעת. האסלות של Mode מגיעות במבחר גוונים מיוטחדים - אפורים או שחורים אם מתחשק לכם ללכת על קו קלאסי וכהה או ורוד, צהוב, ירוק ועוד אם אווירה פסטלית ובהירה יותר היא הסגנון שלכם. השטיפה ב-Mode היא בשיטת No-Rim, כלומר, ללא תעלה.
בשיטה זו השטיפה יסודית ואיכותית יותר ונמנעת הצטברות של אבנית.

סדרת Wellness 

סדרת האביזרים המשלימים Wellness, נוצרה מתוך חזון חדש, שמותח קו ישיר בין רוח וחומר
בין אורח חיים בריא לאסתטיקה ויופי. 

הקולקציה מכילה ראשי מקלחת גדולים, עד גודל של 70X70 (יותר גדול מאריח ריצוף סטנדרטי!) שמגיעים במספר מצבי הזרמת מים (מפל, ספריי ועוד) ועם תאורת לד משתנה בהתאם לעוצמת הזרימה. 

להשלמת התמונה, אפשר להתחדש במוצרים המשלימים שהם גם חלק מהסדרה,
כמו מתקן למברשת שיניים, לנייר טואלט ועוד. 

*גוון זהב סאטן בברזי New Form

רוצים להזהיב קצת את המראה של חדר הרחצה שלכם? באולמות התצוגה שלנו מחכים לכם ברזי New Form במספר גוונים פסטליים של זהב בגימור סאטן. בקרוב יתווסף אליהם גוון מיוחד בשם Silky Gold
שכמו כן הוא, ברז במראה שמזכיר משי בסגנון מט.  

*אסלת Invent עם פטנט ייחודי להעלמת ריחות

האסלה החדשה של Invent משלבת טכנולוגיה מתקדמת המפנה ביעילות את כל הריחות וחלקיקי האוויר ישירות אל מערכת הביוב, מה שמתאים במיוחד לחדרי שירותים ללא חלון או אוורור. האסלה מגיעה עם תאורה שנדלקת באופן אוטומטי ברגע שמתקרבים והיא זמינה בלבן מבריק, לבן מט ושחור מט.