ברזים הם התכשיטים של הבית

תאריך: 25/11/2018


אם נפלה עליכם רוח של חידוש והתחדשות, זה לא אומר שחייבים עכשיו לקחת משכנתא. בחירה נכונה בברזים, המהווים סוג של יהלום תפתור לכם את הסוגיה ותכניס לחללי הבית שלכם מנות גדושות של סטייל ועדכון.

הברזים המודרניים הם אופנה לכל דבר. מעבר למנגנונים מתקדמים המאפשרים צריכה חסכונית ושימוש ידידותי, מהווים הברזים שופר לטעם האישי. אין כמעט מגמה אופנתית בתחום עיצוב הבית שבה הברזים לא מקבלים ביטוי – ברזי רטרו, ברזים שחורים, ברזים בצבעוניות נועזת, ברזים מטאליים המגיעים במנעד רחב של גימורים – מגימורים מבריקים ועד גימורים מוברשים המעניקים לחומר ממד נוסף ועוד ועוד.

נסו לדמיין כיצד יראה חלל האמבט שלכם בתוספת ברז חדש. תחשבו איזה שדרוג תוכלו להעניק לחלל המטבח אם תחליפו בו את הברז. ברזים גרנדיוזיים יותר בעלי צורניות ייחודית או גוון לא קונבנציונאלי, יתאימו במקרים רבים לשירותי האורחים. הברזים משובצים כיהלומים יקרים בפינות שונות בבית, מדגישים את המראה ומהדקים אותו. כדי ליצור הרמוניה מומלץ לייצר שפה אחידה בין הבחירות. אם הלכתם לכיוון התעשייתי  למשל, כדאי לבחור על בסיס סגנון זה את ברז נטילת הידיים, את ראש הטוש ואת הברז התחתון במידה וקיים. באופן הזה יתקבל מראה הרמוני מאוד. 

מותג האיכות M&Z האירופאי גם הוא משתתף במבצע היורוסייל של רשת אלוני.

 M&Z יחשפו בפניכם עולם חווייתי של ברזים בסגנונות שונים ובפלטה רחבה של גוונים וגימורים.