חוויית קניה מעוצבת בראשון לציון

תאריך: 17/01/2018

בימים אלו משיקה חברת אלוני את אולם התצוגה המחודש בעיר ראשון לציון במטרה להציג ולהנגיש את כל הבשורות העיצוביות תחת קורת גג (מעוצבת) אחת נוחה ומקצועית. האולם החדש של אלוני משתרע על שטח של כ-600 מ"ר ומציע שפע של מותגים, סגנונות ומוצרים שונים בתחום החיפויים, הסניטריה, הריצוף והגמר. באולם המואר והמרווח תמצאו שורה ארוכה של מוצרים לבית, לדירה ולעסק, בהם מוצרים קלאסיים, אורבניים, כפריים ועד לטרנדים הכי חמים מקולקציות 2018. בחידוש האולם הושקעו 2.5 מיליון שקלים.

השפע בתחום חיפוי הבית הוא עצום ומבלבל, כך שמטרת הצוות המיומן המכיר היטב את כל המוצרים באולם המרשים הוא להדריך את הקהל המקצועי והפרטי. במקביל ליועצי המכירה המנוסים, שיידעו למפות את הצרכים והדרישות של קהל המשפצים, רוכשי הדירות, הבונים בנייה פרטית והמעצבים והאדריכלים, מתוכנן האולם באופן נוח ונגיש. האולם החדש כולל 36 תאים, המציגים את שפע החברות המיובאות ומשווקות בלעדית על יד חברת אלוני, לפי הקטגוריות הבאות: שיש ואבן, עץ ופרקטים, טראצו, קרמיקה ופורצלן, כלים סניטריים ואביזרים משלימים.

מה מצפה למבקרים באולם התצוגה החדש?

באולם מוצגות מבחר הקולקציות של מותגים מובילים ובלעדיים באלוני, בהם מחלקת העץ והפרקט של אסקו, בתחום הטראצו, איטונג ריצופים, בתחום הכלים הסניטריים מוצגות  קולקציות בלעדיות של חברות בינלאומיות ואיכותיות כמו ARMANI ROCA, GUGLIELMI ROCA ,GLOBO. בתחום הקרמיקה מוצגות סדרות בלעדיות של המותגים טודהגרס, מיראז', אפביסה, צ'רים, רקס, פלורגרס, רונדינה, סרדיסה, בלדוסר, אפאריצ'י, פסטורלי ועוד.  

על העיצוב אחראי הצוות של "סטודיו סמואלוב", המתמחה בעיצוב חוויית משתמש ובעיצוב פנים. לאולם החדש בראשון לציון נבחר קונספט עיצובי שיחבר את המבקרים בו לעולם של אלוני – מקום אחד מרכזי עם מגוון גדול של מוצרים ברמות מחיר שונות, מלאי זמין ומחירים הוגנים תוך ליווי מקצועי. "האולם החדש מספר דרך העיצוב כמה סיפורים מרכזיים – על שירות, על מגוון רחב, אירוח ומקצוענות, המייצגים את החוזקות של אלוני", אומר יובל סמואלוב, מעצב האולם, "עיצוב החלל מתקשר את הסיפורים הללו בצורה חווייתית לקהלי היעד השונים. שמרנו על האולם פתוח ללא קירות גבוהים על מנת לחשוף ולהדגיש את מגוון המוצרים הרחב כבר במבט ראשון מהכניסה, לאפשר התמצאות קלה בחלל וחוויית קניה חיובית ונוחה, ערך מרכזי באסטרטגיית השירות של החברה".

בנוסף יכלול אולם התצוגה החדש חדר ישיבות מפואר ומאובזר, המיועד לקהל המקצועי, בו יועברו סדנאות ויערכו פגישות לעוסקים בענפי הנדל"ן והעיצוב, יזמים, קבלנים, סוחרים, אדריכלים ומעצבים, שייהנו מליווי אישי ומהידע המקצועי הרחב של נציגי אלוני.

לדברי דוד מטלון, מנכ"ל רשת אלוני: "פתיחת  אולם התצוגה המחודש בראשון לציון הוא חלק מתהליך אסטרטגי של החברה, שנועד לחזק ולמצב את מעמדה של אלוני כחברה מובילה בישראל בתחום העיצוב".

מוזמנים לביקור חווייתי באולם התצוגה של אלוני ברחוב בן צבי 8 בראשון לציון, טלפון: 03-9628181, שעות פתיחה: א'-ה' 20:00-9:00, ו' 13:00-9:00

צילום: ישראל כהן

אלוני ראשון לציוןאלוני ראשון לציוןאלוני ראשון לציון