חיים בגדול

תאריך: 18/03/2018

הטרנד החם בעולם העיצוב הוא לחיות בגדול. החללים הולכים ונפתחים ובאותו מרחב מתקיימות זו לצד זו כמה פונקציות שונות כך בסיס מאחד ייראה טוב יותר. אריחים גדולים במיוחד, כמו אלו מקולקציית BPLUS המיוצרים בספרד, יאפשרו מראה אחיד, נקי, אסתטי וישרו תחושת מרחב גם בדירות קטנות או בחדרים צפופים ואפילו בחדרי רחצה. אריחי BPLUS מגיעים בגודל של 120X120 ס"מ ו-240X120 ס"מ.

האריחים המשווקים בבלעדיות באלוני הם אריחי גרניט פורצלן מהדור החדש והמתקדם ביותר. הם דקים במיוחד – בעובי של 6 מ"מ בלבד - וניתנים להדבקה או לחיפוי על גבי רצפה קיימת. מה שכמובן מוזיל עלויות במהלך שיפוץ בית קיים וחוסך זמן והתעסקות (וגם קיצור דלתות בדרך כלל).

היתרון העיצובי של אריחי הענק הוא יצירת מראה גדול יותר, מאוורר ומרווח. אריחי הענק יוצרים משטח חלק, יוקרתי, נקי ואסתטי בהשוואה לאריחים קטנים יותר, מהדור הקודם.  האריחים מתאימים לחיפוי וריצוף כמעט כל חלל בבית, בראשם החלל המרכזי המשמש את בני המשפחה לסלון, מטבח ופינת אוכל. אריחי BPLUS גם מתאימים לחיפוי הרצפה בחדרי השינה, העבודה והמשחקים וגם את חדרי הרחצה והשירותים. אם בוחרים לחפות את כל שטח הבית באריחי BPLUS תתקבל אשליה אופטית רצופה, מרווחת, עם מינימום קטיעות ומעברים. המראה שנוצר משקף את הטרנדים הכי עכשוויים באדריכלות ובעיצוב פנים של בתים, מלונות בוטיק, מסעדות וחללים מסחריים. במילים אחרות – גדול זה יותר.

האריחים של BPLUS מאופיינים בגוונים טבעיים, במראה שיש או אבן טבעית בגימורים שונים. בין שלל העיצובים והגימורים אפשר למצוא אריחי BPLUS חלקים בגוונים של אפור, בז', לבן ושחור; בטקסטורה חלקה או עם אלמנטים מעניינים של גידים או דמוי טיח. 

אריחי ענקאריחי ענקאריחי ענק