חלל המטבח בבית האח: נקודות כח מעוצבות

תאריך: 19/06/2022


צילום: ליאור גרונדמן

חשבתם פעם על מטבח עגול? הצורה הלא קונבנציונאלית הזאת מגדירה את חלל המטבח בבית האח. האמת שמעבר לצורה הייחודית מטבח עגול הוא מטבח נוח לעבודה. הוא מאפשר התנהלות קלה, נגישה שמייתרת התרוצצות, זאת משום שכל האבזור ממוקם על גבי הקשת ומאחוריה, בחלקו הפנימי. באופן הזה קל להכין ולבשל וכיף עוד יותר לארח. הצורה הקשתית מזכירה בר שמזמין לשבת סביבו, לשתות משהו, לגנוב פיסת מאפה חם שיצא מהצנור וממתין על הדלפק. כשמדובר בחלל הביתי, כדאי לקחת בחשבון שמטבח עגול הוא מטבח שעלול להיות יקר יותר, אך אין ספק שהוא יהיה אלמנט גונב הצגה. המטבח בבית האח מקבל את פני הנכנסים אליו עם קיר כוח מרשים, מאופיין בצורות גאומטריות שמייצרות מקום לשילוב פריטים דקורטיביים ועציצים בין מדפיו.


צילום: ליאור גרונדמן

לצד אלו כדאי לשים לב לברז ולכיור, בכל מטבח ובפרט כאן במטבח בית האח שמשרת בכל יום מספר רב של משתמשים. הברז והכיור הם צמד שראוי להעניק לו את מירב תשומת הלב בבחירה. בבית האח שולב ברז נשלף, קל לתפעול, כזה שמגיע לכל הפינות, מאפשר ניקיון קל ומהיר. מעבר לכך, הברז הספציפי שנבחר למטבח הוא ברז נשלף במראה ברבורי, מסדרת MAKI מבית NEWFORM האיטלקית, מה שמבטיח איכות בלתי מתפשרת, תפעול ידידותי ומראה כובש.


ברז MAKI


צילום: ליאור גרונדמן

הכיור הוא כיור נירוסטה בעל קווים ישרים. כדאי לשים לב למפגש בין קווי הברז המעולים למראה הקווים הישרים של הכיור הצמוד אליו. המפגש הזה מדגיש עוד את המשחקים הניגודיים שמאפיינים את עיצוב בית האח באופן כללי, העונה.

לריצוף נבחרו אריחים מתוך קולקציית  GLAMSTONE בגוון נייטרלי שמשתלב היטב עם מראה העץ הבהיר שמגדיר את מתחם המטבח.


GLAMSTONE WHITE MT 120X120