יפה לכם טבעי

תאריך: 01/10/2020

בסוכות תשבו שבעת ימים… רגע, בעצם, למה לא כל השנה? 

טוב, לא חייבים ממש לעבור לחיות בחוץ אבל אם אתם רוצים להרגיש קצת יותר קרובים לטבע, תוכלו להכניס אותו אליכם הביתה עם מגוון עיצובים אופנתיים ששואבים השראה מיופיו המרהיב של עולם הצומח ומהגוונים הנפוצים בו.

יצאנו אל המרחבים הפראיים של אולמות התצוגה שלנו וליקטנו עבורכם כמה רעיונות למוצרים שיתנו תחושה של ג'ונגל, סאוונה או יער שופע בכל חלל שתשלבו אותם. 

סדרת Studio - סדרת אריחי Studio עושה כבוד לטרנד הבוטני, שהולך ומתחזק בשנים האחרונות. האריחים מאופיינים בדוגמאות של צמחייה, עלים גדולים ופרחים, בעיקר בגוונים ירקרקים וכחלחלים. הם מגיעים במידה של 20X20 ואפשר לשחק איתם כמה שתרצו וליצור שילובים מעניינים ומקוריים. 

 

אריחי ג'אנגל של גאלה

האינסטינקט הראשוני הוא לשלב את אריחי הג'אנגל בחדר הרחצה ולהכניס שם תחושה של ספא טבעי, אבל האמת? הגוונים הירקרקים ומראה הג'ונגל והסוואנה יכולים להיות בחירה מיוחדת ומקורית גם בתור ריצוף בשאר חלקי הבית. ג'אנגל היא אחת הסדרות של חברת הכלים הסניטריים הספרדית גאלה. 

 

Limpha

לימפה היא קולקציית אריחי פורצלן חדשה מבית חברת האריחים האיטלקית Cassalgrande Padana. הקולקצייה עוצבה בהשראת צמחים מטפסים והיא החיפוי האידיאלי לכל מי שרוצה לעשות מחווה ליופי של הטבע.