כך תבנו \ תשפצו בית ותישארו בחיים...

תאריך: 10/04/2016

תהליך שיפוץ או בניית בית הוא תהליך מורכב המגיע עם לא מעט אתגרים, החלטות, לבטים ודאגות. אז קבלו 7 כללים שיעזרו לכם לעבור את התהליך הזה בשלום ואפילו... ליהנות ממנו!

1.הגדירו צרכים: לפני שאתם נכנסים אל התהליך הגדירו לעצמכם מטרות, תקציב ומגבלת זמן, החליטו אם תרצו לגייס אדריכל או מעצב ושימו לעצמכם קווים אדומים שאותם, גם אם תסחפו, לא תרצו לחצות.

2.תכננו את הזמן: מדובר בתהליך שלוקח זמן. גם אם תכננתם "רק" שיפוץ קטן של חדר האמבטיה , יש לא מעט פרמטרים שצריך לקחת בחשבון: תכנון ועיצוב, בחירת חומרים, עבודת אינסטלציה, ריצוף וחיפוי, התקנת הכלים הסניטריים והארונות, צביעה ועוד. היאזרו בסבלנות ותכננו את הזמן בקפידה.

3.היוועצו באנשי מקצוע: התייעצו עם מעצב הפנים, האדריכל, הקבלן או צוות השירות של "אלוני", קחו מרווח של זמן ביטחון, וחשבו על כל הגורמים שעלולים לעכב אתכם בתהליך.

4.בחרו אותם בקפידה: הקפידו לבדוק היטב את אנשי המקצוע שאתם בוחרים לעבוד איתם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. וודאו שאתם מקיפים את עצמכם במקצוענים שאתם יכולים לסמוך עליהם, ושיעזרו לכם להעביר את התהליך הזה בחיוך ולהגיע לסופו מרוצים.

5.נסו להיות ממוקדים: מבחר המוצרים, החומרים והסגנונות הוא אינסופי, כל אחד מאיתנו עשוי ללכת לאיבוד בין שפע האפשרויות. נסו להתייעץ עם מעצב פנים או עם הצוות המנוסה של "אלוני" שיעזרו לכם לעשות סדר במחשבות ולהתאים את הפנטזיה העיצובית לצרכים שלכם, לבית שלכם ולתקציב שלכם.

6.היוועצו בשותפים שלכם: תהליך הבנייה והשיפוץ מלא לבטים והחלטות שעשויים להשפיע על אורח החיים המשפחתי שלכם. היוועצו בשותפים שלכם, נסו להחליט יחד מה מתאים לדרך החיים שלכם, הקשיבו זה לזו ולפעמים, זכרו גם להתפשר...

7.קחו נשימה: הולך להיות כיף!