כניסה לבית האח הגדול

תאריך: 02/01/2020

 


צילום: ליאור גראונדמן

אין ספק שהכניסה לבית האח היא מהדרמטיות שנתקלנו בהן לאחרונה. אמנם פלטת הצבעים שומרת על צבעוניות כהה, אך הנועזות האלמודוברית קופצת מכל פינה. אריחים במראה שיש, בדוגמת שברון מבית אלוני, המאופיינים במראה המזכיר ראש חץ, לצד אריחים החושפים מוטיבים גיאומטריים וצבעוניות קונטרסטית, גם הם מקולקציית האריחים של אלוני, יוצרים יחדיו דרמה אפופת גלאם.

את ההידוק למראה מעניקים הגידים המעודנים אותם ניתן לראות על גבי אריחי השברון ועל גבי האריחים הגיאומטריים. מראה השיש משדר עדינות ועוצמה בעת ובעונה אחת – נימה יוקרתית,שלא ניתן להתעלם ממנה ובאופן אסטוציאטיבי מתחבר תמיד עם טעם טוב, MADE IN ITALY.

המראה הדרמטי והמהוקצע הזה מקבל את פני הנכנסים אל בית האח והוא יכול להיות מראה מושלם למשרד הביתי, או לחדרים מיוחדים כמו ספריה, חדר יין ודומים נוספים.

הקולקציה הדרמטית באלוני, עשירה מאוד הן מבחינה צורנית, הן מבחינה צבעונית והן מבחינה חומרית. ניתן למצוא בה בין השאר, אריחים המשלבים רמיזות מטאליות, אריחים ייחודיים במראה שיש, פרקטים תואמי סגנון, חיפויי קיר המשלבים טקסטורות ייחודיות או הדפסים מעוררי השראה, כלים סניטריים שישלימו את המראה ועוד.


צילום: ליאור גראונדמן


צילום: ליאור גראונדמן

פריטים מרכזיים:
 

ריצוף עם מוטיבים גאומטריים -  30x30 CLI-BYRON INTARSIO F-BW MOSAICO 

סגנון

דרמה אלגנטיתBYRON INTARSIO 30x30

עיצוב: שמרי גל