להכניס את הטבע אל תוך הבית

תאריך: 10/04/2019

אריחים שמדמים חומרים מהטבע הם הפתרון האולטימטיבי למי שמבקש לשמור על מראה עכשווי, מעודכן ועם זאת לא להשתעבד לתחזוקה של חומרים מיוחדים. החומרים הטבעיים קיימים וניתן תמיד לבחור בהם. זוהי אינה מילה גסה. מי שמחובר בנימיו לאבן טבעית מסוימת, בהחלט יכול לשלבה בחלל. קיימת היום קטגוריה מרשימה של חומרי סיכה שמסייעים בהגנה אפקטיבית על החומרים הטבעיים. אבל את הפוסט הזה אנחנו מקדישים למי שישמח לוותר על התחזוקה אך עדיין יבקש ליצור את המראה המרשים המתחבר אל הטבע. סוג של ללכת בלי ולהרגיש עם. הטכנולוגיות המתקדמות יצרו אפשרות בה ניתן לדמות חומרים כמו עץ, בטון, ברזל חלוד וטקסטיל, על גבי אריחי גרניט פורצלן.LAKEWOOD 20X120


DIGITALART 90X90

אריחים אלו הם אריחים חזקים ביותר, אינם סופגים, אינם נשרטים בקלות ואינם דורשים ניקוי או תחזוקה מיוחדים. הם מתאימים לבית כולו ואף לחלל הרחצה ולמשטחי החוץ. העובדה שהם אינם סופגים לכלוך מאפשרת במחי טיטוא אחד או מעבר של אי רובוט, לייצר חלל שנראה מסודר ומאורגן מבחינת המראה.


OXIDART 90X90

באופן כללי, משטח שנושא דוגמא מסוימת כמו למשל עץ מחורץ בדוגמת 'פיש בון' הוא משטח שיסתיר טוב יותר חתיכות קטנות של לכלוך, בעוד שעל גבי אריח בדוגמה חלקה כמו אריח בגוון חול למשל, הלכלוך יבלוט מהר יותר. הטיפ הזה יכול לעזור בשעה שבוחרים אריחים לבית. יכול להיות שבחלק מסוים תחליטו לרצף באריחים עם דוגמא או טקסטורה כדי לטשטש ליכלוכים מינוריים ובחלקים אחרים שנוטים להתלכלך פחות בקלות תשלבו אריחים חלקים.

בזכות קלות התחזוקה של אריחי הגרניט פורצלן והעובדה שהם אינם נשחקים או נשרטים בקלות, המראה שלהם תמיד מסודר, מוקפד ונראה חדש.


OXIDART 90X90
 


PRIMEWOOD 90X90


INWOOD 15X100