מעצבים עולם נקי יותר

תאריך: 02/06/2021

לאן שלא נסתכל ביומיום שלנו וכמעט בכל תחום בחיים, מתאפשר לנו, אם רק נרצה, לבחור את האפשרות הירוקה והסביבתית יותר. מכלי הרכב בו אנחנו מתניידים, לאוכל שאנחנו אוכלים ועד לצעצועים של הילדים. בשנים האחרונות, גם עולם עיצוב הבית מיישר קו עם המגמה המתבקשת ומאפשר למי שמעצבים בית להעדיף מוצרים חסכוניים יותר באנרגיה ובמים וידידותיים יותר לכדור הארץ, בלי להתפשר על סטייל ואסתטיקה.
הנה כמה דוגמאות שאספנו עבורכם מתוך הקטלוג שלנו:

אסלת Invent עם פטנט ייחודי להעלמת ריחות

האסלה החדשה של Invent משלבת טכנולוגיה מתקדמת המפנה ביעילות את כל הריחות וחלקיקי האוויר ישירות אל מערכת הביוב, מה שמתאים במיוחד לחדרי שירותים ללא חלון או אוורור. האסלה מגיעה עם תאורה שנדלקת באופן אוטומטי ברגע שמתקרבים והיא זמינה בלבן מבריק, לבן מט ושחור מט. 

קונסולה של CIPI

הרהיטים של CIPI עשויים עץ טבעי ממוחזר והמפעל בו הם מיוצרים הוא מפעל ירוק. הקונסולות של חברת מוצרי האמבט האיטלקית CIPI, בנוסף, כל קונסולה מיוצרת מליבה של גזע עץ נפרד, ובעבודת יד כמובן. בדרך זו, כל קונסולה מקבלת את המאפיינים הייחודים והניואנסים של גזע העץ ממנו נוצרה, מה שמבטיח שאין קונסולה אחת שזהה לאחרת. 

סלי כביסה מכותנה של CIPI

בכותנה שממנה עשויים הסל של CIPI, המגיעה במגוון גוונים פסטליים רכים לבחירתכם, משולבים גם סיבים אקריליים שמיוצרים מבקבוקים ממוחזרים. אם סלי הכביסה של CIPI יזכירו לכם את הריזורט המפנק מירח הדבש בתאילנד או את החופשה במאלדיביים, לא נאשים אתכם. יש משהו בשילוב הזה בין במבוק לכותנה שמרגיש כמו ספא מפנק או מלון 5 כוכבים