ספרדי חריף

תאריך: 29/09/2020

ספרדי חריף: סדרת אריחי גאלה

חברת גאלה תמיד הייתה האחות הצעירה והטרנדית (חצופה, יש כאלה שיקראו לה), של קונצרן הכלים הסניטריים הספרדי רוקה. בשנים האחרונות, התרחבה גאלה מעולם הכלים הסניטריים גם אל תחום האריחים. השנה, ליין האריחים שלה הפך לאטרקטיבי ועכשווי במיוחד. האריחים החדשים מציעים אפשרויות אופנתיות במיוחד לריצוף וחיפוי כמעט בכל סגנון עיצובי שתבחרו. כפרי? יש. אורבני/תעשייתי? ברור. מוטיבים של טבע וג'ונגל? צ'ק!

אז בין אם אתם מחפשים להכניס הביתה קיר כוח שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים (וגם לא רוצים) או אם מתחשק לכם להוסיף משחקיות וצבע לחדר הרחצה, כדאי שתכירו את אריחי הקרמיקה של גאלה הספרדית. הנה הסדרות שמחכות לכם באולמות התצוגה שלנו:

Audrey - סדרת אודרי מגיעה בגודל  12X24 והיא מיועדת לחיפוי קיר. האריחים בסדרה הם בגוונים של אפור, בז' וחום ומגיעים עם מסגרות ופאזה. אודרי משתלבת נהדר עם פרקטים, דמוי פרקט וריהוט עץ, בזכות אזכור עץ שמשולב במסגרת.

Block - סדרה המיועדת לחיפוי ולריצוף ומגיעה במגוון גדול של מידות. סדרה עכשווית וטרנדית מאוד המבוססת על אריחים קטנים שמאפשרים לעבוד איתם באופנים שונים, מאוזן, מאונך ובסגנון פישבון. 

Chalk -  אריחים שמיועדים לחיפוי קירות בלבד ומגיעים ב-6 גווני טרה קוטה וניוד. המראה הטבעי של אריחי Chalkמשתלב נהדר בבתים בסגנון כפרי. 

Elite - אריחים מודרניים מאוד, במראה נקי ואחיד. משתלבים נפלא עם אריחים מבטון ליצירת מראה צעיר ומינימליסטי. 

Jungle - האינסטינקט הראשוני הוא לשלב את אריחי הג'אנגל בחדר הרחצה ולתת לו תחושה של ספא טבעי, אבל האמת? הגוונים הירקרקים ומראה הג'ונגל והסוואנה יכולים להיות בחירה מיוחדת ומקורית גם בתור ריצוף בשאר חלקי הבית. 

 

סדרת BLOCK

סדרת BLOCK

סדרת BLOCK

סדרת Jungle