סתיו: הצעות הגשה

תאריך: 28/10/2019


 ARTEC 60X120

אם גם לכם הסתיו עושה רצון לשפץ ולחדש, אתם לא לבד. יש נטייה לייחס לאביב את תחושת ההתחדשות והרצון לרענן את הבית, אך בעצם אם חושבים על זה, הסתיו מבשר על תקופת התכנסות. תקופה בה אנחנו קצת פחות בחוץ ויותר בבית. זאת תקופה בה הבישול הביתי תופס מקום של כבוד, אנחנו נארגן את חלל השינה – נתחדש בסט מצעים תואם עונה, בשטיחון חדש. מי שמבקש להחליף ריצוף, לרוב יבחר בפרקט הנחשב ריצוף נעים למגע שמוסיף לתחושת הביתיות החמימה. מבחינה צבעונית, כל פלטת המטאליים, צבעי האדמה והחאקי, הם הצבעים המזוהים ביותר עם העונה. בחרנו להעניק לכם הצצה לסתיו דרך אולמות התצוגה באלוני.


העץ ורצפת הפרקט יוצרים תחושה סתווית, חמימה וביתית. בתמונה - פרקט PVC מבית פלוריפיי - מבודד מרעש ואינו חדיר למים וללחות, מה שמאפשר לרצף עמו חללי רחצה. 


נגיעות מטאל, צבעי אדמה ופרקט בגוון אגוזי – יוצרים כולם אווירה רומנטית, ביתית, של התכנסות. פרקט PVC מבית פלוריפיי


צבעוניות רכה משלבת חאקי וירקרקים נוספים על רקע פרקט שמעצים תחושה ביתית. פרקט PVC מבית פלוריפיי


ריצוף פרקט מעניק רקע לספה בצבעוניות עזה ולפריטים המשלימים בעץ ומטאל. פרקט פלוריפיי הוא פרקט PVC בעל תכונות אקוסטיות, עמיד מאוד ואטום לחדירת מים ולחות. 


קולקציית פרקט ה-PVC  של פלוריפיי מייצרת מנעד רחב ביותר של גווני פרקט. הניראות האותנטית, חוזקו הרב, תכונותיו האקוסטיות והיותו אטום לחדירת מים ולחות, מציבים את הפרקט הייחודי כפתרון בעל ערכים מוספים גבוהים הן לחללי הבית הפרטי והן לחללים מסחריים.


קיר כח במסעדה מדגיש צבעוניות ומוטיבים של סתיו. ARTEC 60X120