על גגות תל אביב - סיור 360 בדירה!

תאריך: 01/02/2017

היא התחילה כדירה קטנה וחשוכה עם אופי עייף וישן, כש- ReMa אדריכלים נכנסו אליה ועם מחשבה יצירתית, מקצועיות ובחירה נכונה של מוצרים ואביזרים, שינו את פניה והפכו אותה לדירה מרווחת, מוארת ומלאה בסטייל. תתכוננו להתאהב...
 

 

 

 

הסיפור מתחיל בדירת 60 מ"ר ותיקה בתל אביב. לא גדולה, לא מוארת, לא מנוצלת וגם... לא מושכת במיוחד... בעלי הבית פנו אל ReMa אדריכלים בבקשה לשנות את פניה של הדירה, להחיות אותה, להוסיף לה אווירה צעירה וצבעונית ובעיקר- להתאים אותה לקצב החיים התל אביבי שהיא נמצאת בו.

 

 

המשימה הראשונה והחשובה ביותר הייתה לרווח את הדירה ולהאיר אותה, לשם כך כל קירות הדירה נהרסו, וחללי הדירה חולקו מחדש כך שיתאימו לצרכים של דייריה:

הסלון גדל לכיוון המרפסת וזכה בחלון ענק המכניס את החוץ אל הפנים ומאיר את כל חלל הבית, המטבח (שקודם לכן היה ממוקם במרפסת השירות) קיבל מקום מרכזי ומכובד עם אי יעיל, נוח ויפהפה, חדר השירותים וחדר הרחצה שהיו חדרים נפרדים, אוחדו לחדר אחד מרווח שחסך מקום ואיפשר לפתוח את החלל המרכזי, ואפילו התווסף חדר קטן לדירה וגם החתול זכה לחדר משלו.

את האווירה התל אביבית, הצעירה והזורמת המורגשת בכל פינה, השיגו צוות המעצבים באמצעות בחירה מגוונת ויצירתית של חומרי גמר מגוונים, אביזרים מפתיעים וריהוט מוקפד:

האריחים המאויירים במטבח מוסיפים רומנטיקה ומינימליזם, אריחי הרצפה הגדולים יוצרים משטח גדול ורחב ונותנים תחושה פתוחה של חלל גדול, הריהוט צבעוני בדיוק במידה כך שנשמרת האווירה ההרמונית ואין תחושה צעקנית, ואת הטאצ' הסופי נותנים גופי תאורה המשלימים את האווירה הכללית. 

כל פינה בדירה הזאת נוצלה בקפידה, והתוצאה שהפתיעה אפילו את הדיירים, מוכיחה שבתקציב סביר, מחשבה שוברת מוסכמות ובחירת מוצרים ייחודיים, אפשר להגיע הכי רחוק.

החומרים והמוצרים השונים בדירה סופקו ע"י חברת אלוני

צילום: גיא זלצר
צילום סרטון 360: אשר לוגסי