5 עצות הזהב להלבשת הבית בטקסטיל

תאריך: 01/09/2019

חמים ונעים

החורף כאן והשנה הוא קר במיוחד. אין כמו טקסטיל כדי לחמם את האווירה ולייצר תחושה חמימה ונעימה בחלל.

5 עצות שיעשו לכם חם, חם.


משחקי טקסטיל יוצרים אווירה חמימה, ביתית ואפופת סטייל. טראוב

מקבץ כריות

כריות בגדלים, טקסטורות וחומרים שונים יהוו מוקד עניין אפוף שיק וסטייל בחלל שלכם. הכריות מאפשרות שינוי בקלות. יש היצע רחב ביותר בחנויות העיצוב אך אפשר גם לעשות סיבוב בנחלת בנימין ולבחור בדים מתוך היצע אינסופי ולתפור מהם ציפיות. הגוונים הבולטים העונה הם גוון השמפניה וגוונים חומים בטונים שונים במראה מטאלי בעל ברק, לצד אלו קיימים בדים עם הדפסים עשירים בהם רבים של אלמנטים בוטניים. כרית קטיפה גדולה לצד כרית פרוותית, כריות פרחוניות וכריות צמר יכולות להיות מקבץ שיכניס לבית זריקה של סטייל במיטבו.


מקבץ כריות המתאים לפלטת הגוונים בחלל יוצר הרמוניה


עדיין מרגיש  סופר אלגנטי אריחי רוקה  אלוני 


השימוש בקטיפה מעמיק נוכחות ומתחזק במיוחד בעונת החורף

קיר כח מחופה אריחים במראה טקסטיל

מראה הטקסטיל הוא מראה חם ונעים. קיימות היום סדרות מרהיבות של אריחי גרניט פורצלן בגימור פני שטח המייצרים טקסטורה של טקסטיל. טקסטורה עדינה המדמה בד נעים. אריחים אלו יכולים להפרס כמרבד על קיר בכניסה לבית או במקום אחר בחלל המגורים, ככתם צבע שיוסיף למראה הסופי ובנוסף יעניק חום וביתיות בשל מראה הבד שמייצר.


מי אמר שמרבד חייב להיות על הרצפה? ניתן למקמו גם כקיר כח מרהיב.
אריחים מייק מיקס  אלוני.

כירובולית חורפיות

זה נכון שכירבוליות החורף נעימות, עוטפות ומלטפות, אך הן לא פחות אביזר דקורטיבי שישלים לכם אווירה חורפית במרחב הסלון. אין מראה ביתי וחמים יותר מכירבולית שזרוקה בנונשלאנט על אחת הספות בסלון.


הכירבוליות פונקציונאליות אך לא פחות, דקורטיביות ומלאות סטייל. טראוב

וילונות

הוילונות כמו הקירות הם סוג של רקע לבית. חלון רחב ידיים העומד עירום ייתן תחושה מנוכרת וקרירה לחלל. הוילון מכניס חום, עוטף את הבית ותורם רבות למראה המעוצב שלו. ישנם וילונות נייטרליים שיתאימו לקיץ ולחורף גם יחד אך בבתים רבים קיימות שתי מערכות של וילונות – קלילה יותר לקיץ וכבדה יותר לחורף. הבדים הכבדים המתאימים לוילונות החורף הם בדים עשירים מאוד שייצרו עבורכם מראה כובש.


וילונות במראה עשיר מלבישים את החלל ומעניקים לו מעטפת נוכחת ומרהיבה. טראוב

שטיחים

שטיחי טקסטיל או שטיחי אריחים מייצרים תחושה של חלל מלא ולבוש. קולקציות שטיחי הטקסטיל עשירות מאוד וניתן למצוא אותן בחנויות ייעודיות או בחנויות לבית כמו זארה הום או איקיה. לצד שטיחי הטקסטיל, קיימים אריחים במגוון מרהיב של דוגמאות, בצבעוניות חמה, שמאפשרים לרצף ולהגדיר באמצעותם חלק מסוים בבית – במטבח או בחלל הסלון. המראה הוא מרבד אריחים קבוע ומעוצב. היתרון בשטיחי האריחים שהם קלים לניקוי, הם קבועים במקומם ומייצרים תמיד מראה מוקפד ומסודר.


מרבד אריחים יוצר מראה של שטיח חמים בחלל. 
אריחים מייק מיקס  אלוני.